Jump to content

ade_jirka

Member_50
 • Posts

  101
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

ade_jirka's Achievements

Učedník

Učedník (4/8)

 1. Mám tam : https://www.marimex.cz/trojcestny-regulacni-ventil/ , uzavírám dle potřeby. Protože jsem línej, tak tam mám něco takovýho : https://www.chytrevypinace.cz/WiFi-Zavirac-Ventilu-d121.htm , koupeno z Ali za asi 13$ kousek. V závislosti se spouštěním ele pomocí : https://www.chytrevypinace.cz/Sonoff-Basic-d1.htm Za 50$ spousta radosti
 2. A napojil jsem i https://www.mall.cz/prislusenstvi-bazeny/intex-svetelna-sprcha-led-w148089-?gclid=CjwKCAjwqvyFBhB7EiwAER786ToJaljQoN_pYq-jkC-rfndL9UgscjXc7B9pM4WFD0nIV27J3SHECRoCq8MQAvD_BwE Vnoučata se vyřadí dostatečně
 3. Pokud nejde nutně o prostor a pár korun, vzal bych ProStar Profi 8. Mám 4 sezóny , jen vypustím na zimu vodu, nesundavám ani hlavu. Na sezónu projedu chloršokem a není jediný problém.
 4. Já také stojím před podobným problémem. Máte někdo zkušenosti s výše uvedeným řešením ? Nebo nějaký nápad jak rozumně spořit pro vnoučata ? Díky za případné nápady.
 5. Tak stojan koupen dle rady ve Sportisimo za 999,- . Pevnost super, vydržel by asi opravdu i těch udávaných 30 kilo. Na občasné použití ideál. Výhodou i dobrá skladnost.
 6. Vypadá to hezky, ale na moji zručnost to není. Ty bezduše jsem původně zavrhl, ve spoustě recenzí byly problémy s těsností apod. Neznám ale nikoho přímo kdo by je používal.
 7. Zapomněl jsem napsat, že se jedná o e-bike. Mám původně vybrané Schwalbe Smart Sam Plus 27,5x2.60 . Bohužel obchody jsou zavřené, rady po telefonu nic moc a tak proto dotaz tady.
 8. Měl bych na zkušenější dvě prosby o rady. První dotaz je na montážní stojan, aby vydržel i elektrokolo za rozumnou cenu. Druhý je na typ pneu do terénu, aby vydržely trochu proti defektu. Jezdím sice nejvíc po loukách a lese, ale otravných trnů jsem pobral už hromadu. Díky
 9. Čím jsem starší, tím víc a rychleji mi lidi pijí krev . Normálně utíkám do hor. Srdcovka jsou Alpy a lezení. Ale to už rok nejde, tak jsem se dal na kolo.
 10. Mně čekají první noci, ale koukám ještě po Caddy Maxi. Že bych si tam hodil vestavbu a když už mi všichni polezou na nervy, vzal bych kolo a vypadl ven. To bych asi mohl i dohnat těch tvých 90 nocí .
 11. Má to velkou garáž, tak tam dostanu i ty zimní věci . Jinak díky za podporu, C mám sice taky, ale neseděl jsem v tom už x let. Ale děti se už fakt těší, hádají se o místa na spaní .
 12. Tak auto domluveno, záloha zaplacena a místo v kempu volné. Zvířátka už chystají spacáky. Jen já chodím s metrem po dvoře a přemýšlím jak se s tou 7 metrovou potvorou vlezu do zatáček.
 13. Ahoj, pánové mám prosbu. Letos poprvé si beru obytné auto a chci s vnoučaty projet 14 dní na začátku prázdnin kousek republiky. Začínat budem na Safari ve Dvoře Králové, ale potřeboval bych poradit místa kde se děti / 3-9 let / vyřádí v oblasti Východních Čech, Jeseníků, Střední a Východní Moravy. Pokud máte někdo nápady na dětské parky, koupání, budu vděčný za nápady.
×
×
 • Create New...