Jump to content

Honza49

Member_50
 • Content Count

  572
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Honza49

 • Rank
  Závislák
 • Birthday 10/09/1955

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Ostrava
 1. Nesmíš mít nic ostrého, kapaliny do deci. Pak si na palubě koupíš oříšky v pixli, odtrhneš horní víko a máš kus plechu ostrý jak břitva.
 2. Nemáš pravdu. Mám pilotky Citizen, jsou 100 metrovky, k tomu mám vodotěsný řemen od Hirshe. Koupu se s nima i v moři. Řemen je tak kvalitní, že když už zapáchal (po asi dvou letech), tak jsem si řekl, že buď to vyjde, nebo ho vyhodím, a mamča mi ho vyprala na 40°C v pračce. Nestalo se mu nic , a slouží dál. Mohu předvést v Ostravě.
 3. Hodinky nesundávám skoro nikdy. Koupu se s nima, spím s nima.
 4. Chtěl jít výš. Tak si myslím, že mechanika.
 5. Dal jsem Ti další ze služebního PC.
 6. Máš to tam.(kdyby to nebylo dobré, tak bych tomu hlas nedal)
 7. To předjíždění v pravo je pěkná sviňárna. Stál jsem na křižovatce se zapnutým blinkrem doprava. Už jsem se chtěl rozjet, když jsem zahlídl něco, co se mi mihlo pod pravým oknem. Jelo tam malé děcko s mámou. Kdyby byl o kousek menší, tak jsem ho přejel. Všimni si, že cyklisti, kteří mají něco naježděno nepodjíždějí auta vpravo, ikdyž ve vyhlášce je, že můžou. (na kole jezdím taky a rád)
 8. Já tam mám erb nejstaršího člověka mého jména, kterého jsem našel. Je z roku 1234.
 9. Měl tam připojený 2,5 disk, vypnuli Time Schift a furt se to točilo. Koupil si 16 G rychlou kartu a od té doby nemá problém. Já to napsal proto, protože by to mohlo někomu vadit. Jinak říkal, že za málo peněz hodně muziky.
 10. Ten DVB-T, co Ti Patrik nabízí má kolega a přístroj má jednu vadu, HDD se točí pořád. Má tam tedy strčenou SD kartu na kterou nahrává a když chce něco archivovat, tak to dělá v počítači.
 11. Není to ani tak chronoúchylka jako praktická věc - nemusím si pamatovat v kolik jsem vyrazil na cestu, stopky mi ukazují jak dlouho jsem na cestě (ne že bych jel jako o závod ) Máš dvoje hodinky, tak si jedny nastav na 0,00 hodin, kdy vyjedeš a máš to místo stopek
 12. Mám doma plasmu 42´´ a nemá větrák
 13. Za 3 kačky bylo všecko - hořčice, kečup, křenex, okurka i beraní rohy (ty feferonky). Teda tři kačky, jedno zboží, ne všecko dohromady. Jinak 3 klobásy (fučel jsem jak parní vlak) žebra, přílohy, 1 radegasr, 1 birel (bohužel auto) 200,- kaček, takže lidovka.
×
×
 • Create New...