Jump to content

WCB

Member_50
 • Content Count

  78
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About WCB

 • Rank
  Pokročilejší začátečník
 • Birthday 07/12/1971

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  blízko Hradiště
 1. Čoveče, prosím Vás, buď chcu automaty, protože ..., nebo chci quartz, protože .... Porovnávat jabka s hruškama nelze, to nám cpali do hlavy už na základce. Bude - li rozhodovat jen vzhled, pak pro mne Certina, hezčí vzhled, ručičky, luminiscence aj.
 2. Líbí, ale na moji málo vypracovanou ruku jsou příliš velké, takže láska z toho nebude. Každopádně ještě pochválím modrou vteřinovku, která vhodně doplňuje výrazné ručičky.
 3. Ani jedny, ta korunka je jinde než uprostřed, a to není pro mne.
 4. VŠE, zvláště to jaká je to rozporuplná volba, řekl funf5, za mne vede STEIHART, asi za styl, nebo za to, že svítí modřejc. I když teď jsem vygooglil fotečku se seiky, přikládám, a je dost dobrá, a seika bodují za jednoduchost, že??? Tak jsem ti poradil! Děkovat nemusíš.
 5. CASIO G-Shock GDF-100-1AER Osvědčené funkce v novějším kabátku.
 6. Já Ti nevim, digi jsou v módě, fajn, proč ne, ale když máš na motorku, tak si kup i o chlup lepší digi, klidně od Casia, pár peněz navíc a měl bys G shocky, a Basta, raději nebudu nic dodávat, protože se Tě nechci dotknout, nebo Tě shazovat, prostě je to tvoje volba.
 7. Zasvětím, a to velmi rychle. Je to prosté, milý Watsone, když to nejsou klasické slueční hodiny, tak prostě nejsou věčné, protože ...........
 8. HRAJÚ ČI NEHRAJÚ, mně se líbí.
 9. Tady bych si vybral, lehce přes tvůj limit jsou G-shock s ručičkama, pro mne nejlíp v modrém CASIO G-shock AW-591-2AER, pro každého ve stříbrném CASIO G-shock AW-590-1AER a pro ty co potřebují červenou, tak i v ní CASIO G-shock AW-591-4AER, které pro mne mají své kouzlo, které převažuje model s výškoměrem a barometrem CASIO G-Shock GDF-100-1AER, protože já rád hory, ale tahle parádá je již dvakrát dražší. Mnoho zdaru. http://www.hodinky.cz/casio/the-g-g-shock/
×
×
 • Create New...