Přejít na obsah

Rufanius

Členové_50
  • Příspěvky

    294
  • Registrace

  • Přítomen

Vše od uživatele Rufanius

  1. NO to se táhne od dob žigulíků a popravdě to taky nechápu :-)
  2. Zdravím, já mám BMW 320 GT xdrive a to je super 4kolka a zimy se rozhodně nebojím. Mám to v benzínu a jezdím v pohodě do 8-mi litrů jen dálnice (150) a když na slušňáka tak 7 - 7,3. Je to super kára a taky jsem váhal na Audi ale ta je opravdu mrňavá pokud máš rodinu.
  3. Já jsem v americe zakoupil Bulova Accutron a jsou fakt super
  4. Koukni ještě na tyhle od Hamiltonu
  5. I když brajtle jsou brajtle tak se můžeš kouknout třeba k PANERAI určitě si nějaký slušný vybereš třeba LUMINOR
  6. Koukni ještě na Hamilton khaki pilot 46mm
  7. Já osobně jsem koupil tohle na Ebay, střídám tam 4 automaty takže běží nepřetržitě více než rok a v pohodě. Až lehne koupím z dojčlandu stejný (stejně to všechno dělají v číně)
  8. Já jsem manželce koupil BULOVA Accutron
  9. No samotná absence všeho mimo hodinek mi zase tak OK nepřipadá. Já osobně mych do toho nešel...
  10. Klasická ETA, normální rozměry, na koženém pásku takže otevři Ebay nebo něco podobného a kup cokoliv co se ti bude líbit :-)
  11. Já mám agua terry 42 a s kalibrem 8500 je to super nářadí. Jinak pokut rváš na tom co je v úvodu tak bych asi vzal ajzlbony
  12. ...jsou nádherný a i když zlatou nemusím tady to nevypadá ani tak nepříjemně.
  13. ...máš deset z deseti :-) super nápad a je dobře že jsi wristshot nezařadil
  14. Jsou nádherný celkem chápu tvoji radost :-)
  15. Gratulace a jsem rád že nejsem jediný kdo na jaře propadl brajtlo mánii. Já si koupil před měsícem no vlastně ani ne Navitimer 01 46mm. Kouknout se zespoda na strojek je taková chronoerotika :-)
  16. ...já doporučuji 100% tyhle od Hamiltonu
  17. Gratulace, opravdu zajímavý kousky.
  18. ...já bych se v tom taky nevrtal. Pokud se to nebude zhoršovat tak bych to nechal být.
  19. Opravdu moc povedený i když v porovnání s modrou variantou navitimerů to zase taková hitparáda není...
  20. Gratulace, je to opravdu moc zajímavý kousek chrono železa :-)
  21. Přesně tak, původně jsem šel pro 43 mm ale tyhle mě dostaly...
  22. ...a to průhledný dýnko je prostě dokonalý. Taková chrono erotika :-)
  23. Super kousek včetně toho napínavého rozbalování, ale já bych tolik odvahy na rozbalování se svými rošťáky neměl...
  24. Luxusní klasiky, který se nikdy neomrzí...
×
×
  • Vytvořit...