Přejít na obsah

petrek

Členové
  • Příspěvky

    1
  • Registrace

  • Přítomen

petrek's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

0

Popularita

  1. Ahoj vsichni. Hodinky jsem si pred par dny koupil a musim rict, ze jsem spokojeny.....za ty penize je to podle me dobra koupe. FAktem ale je, ze jsem je musel jednou vymenit - nejdrive mi dali nejaky vadny kus - merice teploty, vlkosti, tlaku a vysky fungovaly vzdy jen prvnich 5 minut po vlozeni baterie. Nyni mam ale nove a ty uz slapou jak maji. Teplomer a vyskomer fungujou dobre, vyska trochu hapruje, ale to se da pri barometrickem mereni predpokladat.....pokud je ale stabilni pocasi, tak meri docela presne - v horach jsem to zatim nezkousel, ale mezi mesty plus minus cca 100 metru byly vysledky dobre. Jo a nevite nekdo jak je to s vodotesnosti? Ve sprse jsem s nima uz byl a bylo to bez problemu, ale nevim co by se delo treba pod vodou na bazene, apod....
×
×
  • Vytvořit...