Jump to content

Mirek

Member_50
 • Posts

  2,701
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Mirek

 1. Prodám tyto Primky s kalibrem 66, přesné typové označení 664631. Jsou v NOS stavu bez známek nošení, včetně tahu Kovotex Trenčín. Jdoucí, nikdy neotevřené, přesnost ani rezerva neměřena. Včera jsem jedny v horším stavu a bez pásku viděl za výlohou antiku za 5000,-Kč, za stejnou cenu nechám i tyto nenošené s kultovním tahem. Cena včetně pošty, návrhy do sz.
 2. Nabízím Lego 42030 nakladač Volvo, jedná se o novou, ale jinak vyprodanou stavebnici, já ji ani nevybalil, krabice je ještě zalepená a nepoškozená. Cena 10k, za tuhle cenu se na aukru prodávají použitý kusy, na netu jsem novou našel jen TADY za víc jak dvojnásobek. V ceně pošta nebo kafe v Brně.
 3. Nosiče kol jsou pryč, zůstává BMW WingBar za 4000,-Kč.
 4. Nabízím dva nosiče kol na střechu ProRide 591 a příčníky Wingbar s patkama na BMW X3 F25. Důvodem prodeje je koupě auta s kulou, takže na střechu už jen rakev… Nosič 1500,-/kus Příčníky 4000,- Všechno 6000,- V rámci Brna a okolí klidně dovezu, posílat to ale nebudu, takže jen osobně. Díky za prostor!
 5. Prodám nevyužitou novou messenger tašku od Chrome Industries, černá barva, 20l objem. Více TU. Původní cena 4tis., nabízím za 2tis. včetně pošty nebo osobně v Brně.
 6. Prodám silniční kokpit FSA Plasma, šířka 440mm, délka představce 110mm, integrované vedení kabelů. Cena 2000,- včetně pošty, k odběru v Brně.
 7. Je tu pár sběratelů kol, takže bych i tady nabídl silničku Cinelli vel. 59, osazena sadou Record. Cena 25tis., k vidění v Brně, případně někam dojedu.
 8. Rychlá domluva i platba, přesně tak to má být. Díky!
 9. Ty GMT vyfocený zrcadlově mě celkem vyděsily.
 10. Pohodovej obchod, všechno proběhlo dle rychlé domluvy. Díky a budu se těšit příště!
 11. Bába valí na otvíračku k Bechyněmu. IMG_2076.MP4
 12. Víkend prakticky tady, po něm dovolená, tak nasazuju no date.
 13. Karel a Karel mají oba jednoruký MeisterSingery, Metnar asi Hubloty.
 14. Rychlý a pohodový obchod, díky a doporučuji!
 15. Vyvinulo se to tak, že si několik členů nadefinovalo vlastní barevný kombinace, další brali standardní barvy...pokud se Ti líbí Savotta, děláme podobnej batoh na zakázku, akorát je trochu větší, má 38 litrů. MOLLE bych si dobře rozmyslel, váha i cena jde nahoru, voděodolnost naopak dolů kvůli množství švů navíc. Pokud bys ale moléčko vyžadoval, není problém, stejně jako další individuální úpravy.
 16. Mirek

  Hodinky a ženy

  To jo, jinak su teda ale slepej jak patrona :-D A trochu se to tady Lukovi opakuje. Zrovna ta jednička se zrzkou byly před měsícem...ale jak se říká „opakování, matka moudrosti“ a zrovna v tomhle případě to vůbec nevadí!
 17. Mirek

  Hodinky a ženy

  Celá ta fotka je zrcadlově otočná, viz foťák na mobilu...
×
×
 • Create New...