Jump to content

Jarda_Prim

Member_50
 • Content Count

  203
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Jarda_Prim

 • Rank
  Kandidát závislosti

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  U Plzně
 • Fanoušek značky
  taky hodinky, hlavně ty tikající
 1. To jsem našel na watchuseek.com: Re: Decoding the mordern Citizen Serial number for Date of Manufacture? Good Day Everyone, Another example from my Citizen Promaster JW0111 S/N: 591020XXX 1,000,000 gives the manufacturer room for long production and digits combination. My theory: Digit 1: 5=Year Digit 2: 9=Month ("N" (November) or "D" (December) - Digit 3: 1=Million Digit 4: 0=Sequence of the million Digit 5: 2=Sequence of the million or another code-common to most watches Digit 6: 0=Manufacturing Serial number capable of 9,999 watches Digit 7: X=Manufacturing Serial number Digit 8: X=Manufacturing Serial number Digit 9: X=Manufacturing Serial number Have a great day.
 2. Ahoj, tátovi jsem koupil Klarstein St. Gallen - Deuxbezproblémový tichý chod, jednoduchý. https://www.electronic-star.cz/Domacnost/Dum/Natahovace-hodinek/Klarstein-WW1-St-Gallen-Deux-pohyblivy-stojan-na-hodinky-Cerna.html
 3. jedny z prvních G-shocků se solárem a rádiem, model GW-300, dle S/N z roku 2005. Dobíjejí perfektně, ale s rádiem se nechytám, nemají DCF77, jen US a JP.
 4. díky, fajn čtení!!! :-)
 5. Ahoj, jo vše je původní originál v nerezu. :-)
 6. Mám teď ANA-DIGI období, tak jsem vytáhl tyhle skorovintážky C401. Už jsme spolu něco zažili...
 7. Tak na detaily nemám techniku, tak snad pro ilustraci. Asi to tak bude, jak píšeš. :-)
 8. Také mám jedny malé modré, typ 0111. Už je mám delší dobu, dostaly se ke mně v konvolutu z aukra. Taky mají reliéfní ciferník, který vypadá docela profesionálně. Štětcem by to takhle nabarvit nejspíš nešlo... Jsou i číslované, třeba by to trochu pomohlo identifikaci.
 9. Česká tradiční značka PRIM vystavuje na Czech Design Weekuhttp://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/byznys/ceska-tradicni-znacka-prim-vystavuje-na-czech-design-weeku/
 10. Trochu provětrám tohle téma. Zajímavé malé primky (průměr 30), škoda že nejsou větší. Pak by byly k nošení. Dle Bible rok 1962.
 11. Tak tyhle kuchyňky jsem před časem zachránil při demolici sousedovy kůlny. Vyrobeny květen 1956. Byly v dost špatném stavu. Renovace chvíli trvala, ale výsledek - myslím - stojí za to. Už zase vesele tikají a bijou.
 12. Ty jsou moc pěkné! Nic podobného jsem ještě neviděl. Ale já toho neviděl... Já ulovil tyhle KAMy, s bajonetovým dýnkem a oběma čepy na setrvačce ulomenými. Musely dostat pořádnou řachu. Dal jsem je dohromady, vyměnil sklíčko (314) a vypadají docela dobře. Jen se trochu bojím, jestli "nesvítí", u pětiminutových indexů jsou takové divné černé tečky. Ale potmě nic vidět není... Mám kamarádku fyzikářku, třeba má G-M počítač, tak to zkusím...
×
×
 • Create New...