Jump to content

budulinekcz

Members
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

budulinekcz's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

 1. V Práglu je stačí hodit v pytlíku do šedé popelnice, mívají nálepku s kapslema.
 2. Zkusím oživit ... potřeboval bych rovněž servis winderu Modalo. Po letech se přestal vrtět, po konzultaci s oficiálním servisem ( ... nutno odeslat do servisu, oni odešlou do Německa k pozáruční opravě, pošták zase zpět) to vypadá, že cena opravy je větší jak cena nového. Neřešil někdo podobnou situaci a má tip na elektrokutila? Předem dík!
 3. Díky za tip, byla by i nějaká bližší fotka přímo toho řemínku?
 4. Ahoj, pochlubíte se, na jakých fajnových řemíncích nosíte tyhle PRIMKy? V některém vlákně jsem je zahlídl na nějakém hnědém hladkém, ale nemůžu je najít. Děkuji za inspiraci!
 5. Kdyby se někomu válel doma (případně jste objevili v bazaru) kalibr 68, typ 681 s incabloc, dejte, prosím, vědět. http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/56254-strojek-prim-cal-68/
 6. Hoja, mrkni jeste sem, dostal jsem tip od nekoho z fora, koupil a velka spokojenost. http://www.horademoda.com/ e: tak soráč, vypadá to, že ty co hledáš nemají.
 7. Díky za reakce, 2jacob: Na webu semtam roboticky přeložený text, více domén na stejného člověka, cizince ... Možná zbytečná opatrnost:)
 8. Ahoj, rád bych bych se obrátil na místní čtenáře s pomocí při koupi vrtiče. Vyhlédl jsem si následující winder Modalo. Zajímaly by mne Vaše zkušenosti s touhle značkou, ideálně s tímto typem. Rozmýšlím, zda objednat přímo ze zahraničí, či kvůli záruce raději u nás. Co jsou koukal, lze objednat přes jednu firmu z Brna, která na mne zrovna 2x seriózně nepůsobí. Jsou tyto věci kazivé, jaká je tak průměrná životnost? Rovněž budu velmi vděčný za tipy na konkurenční výrobky v přibližně stejné cenové hladině s obdobným počtem "slotů". Předem díky za reakce.
 9. Objednával jsem DS1čky z horademoda shopu asi 2 měsíce zpět a naprostá spokojenost. Do týdne byly doma, v rámci EU žádná daň ani clo a poštovné bylo zdarma, takže cena na webu opravdu konečná. Rozhodně můžu doporučit.
×
×
 • Create New...