Jump to content

slider

Members
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by slider

  1. Sháněl jsem kovový tah na Vostok Europe AN-225 MRIYA , pan Baranov ,zástupce fy INTERWATCH v Praze, mně takový tah nabídl. Nechal jsem si ho poslat za cenu 1050 Kč s ujištěním, že je že je to originál, jaké bylo překvapení, když otvory v uchycení do stěžejek nepasovaly.Mezera mezi pouzderm a ukončením byla cca 3 mm. Tah jsem vrátil a pan Baranov se omluvil a dále konstatoval ,že tah na tyto hodinky se neprodává.Co je vlastně smutné, to že ani zástupce firmy Vostok Europe neví co je na co.
  2. Ruské hodinky jsou jako Rusko, někdy krásné, někdy nevyspytatelné, někdy na h??,ale mají svého ducha. Proto když se strefíš, je to potěšeníčko !Mám V-E Vostok Europe Mriya An 225, ale na konečný design musím použít osvědčenou formu DODO! Proto když vypadl jeden ozdobný čep ,který falešně zátkuje stěžejku ,jsem zbylé 3 odstaranil a vyrobil něco podobného, ale desing je trochu jiný viz foto. Jinak DODO je dodělej doma.
  3. Mnoho metod, mnoho odlišení od nějakého imaginárního standardu, ale když budeme všichni užívat stejnou časovou základnu např. PŘESNÝ ČAS, tak budeme mít všichni hodinky alespoň seřízené stejně!
×
×
  • Create New...