Jump to content

lukin_ova

Member_50
 • Content Count

  1,612
 • Joined

Everything posted by lukin_ova

 1. Ty máš ještě pořád ty šmirglcifrovky ?  Hodně zajímavý kousek naživo, pamatuji jak jsem je měl na ruce v Brně ? to je ale už nějaký ten rok.
 2. Krásné fotky. Skvělé hodinky. Často se mi po nich stýská. Když máš na ně ruku, je to pak paráda. Užívej si je.
 3. Je tam ještě volná židle ? Počkejte na mně s tím burgrem, jo ?
 4. Se směju, jak se těm příspěvkům tady musí smát hasňa. Jen my gořalé víme. Jo a fakt nosím puky.
 5. V pátek 18.11. od 18 hodin vánoční večírek v salónku u Kocoura Baker farkyostrava Čendík sect tombed M3M Effe marosh hozoush Beet 50/50 Vojta1 50/50 Xenomorfus 78,3% Lukin_ova
 6. Jo kluci. Mrazíku, Duku, až budete páchat nějakou spářku, dejte vědět. Rád se připojím. Dokonce jsem byl v týdnu v Plzni (Mrazík je někde odtamtud), ale bylo to na minuty, nebyl by čas na kafe. Takže až něco bude, tak to sem napište. Jsem zvědav na přímé srovnání (stále mám Onkyo i Mojo a zatím jsem neměl čas dát do prodeje ani tu DX90). A přiberu ještě kolegu tady z oblasti, co je taky postižen .... A prosím beskydskokarvinské soudruhy o zdržení se komentářů, děkuji.
 7. Dá se u nás koupit Pioneer XDP-100R, což je mírně osekané dvojče Onkya. Onkyo zatím pouze v Japonsku, ale i tam jsou problémy s dostupností.
 8. Chuji ... Jste zapomněli, že poslouchám jedině Rickyho Martina, že ? Edit: reakce na marosha a hasňu ..
 9. Takže pár prvních zkušeností s Onkyem. Zvukově výborné. Ke srovnání s iBassem bych zatím řekl, že oba přehrávače hrají malinko jinak, nedá se říct co je správnější. Mám pocit, že u Onkya je trochu více detailů. Každopádně obsluha a ovládání je u Onkya díky android prostředí daleko komfortnější a intuitivnější. Důležité je, že fungují streamovací služby jako Tidal či Spotify. Ještě si musím najít čas a pořádně vše otestovat, každopádně rozdíly v poslechu jsou opravdu minimální, jsme v kategorii přístrojů, kde se to i tak nějak očekává. Co se týče Moja, tak to bylo pro mne velké překvapení. Zv
 10. Jak jsem psal již dříve, udělal jsem si radost a objednal jsem si Onkyo DP-X1. Mám ho druhý týden a zatím naprostá spokojenost. Zvukově perfektní, ovládání oproti iBassu mnohem přívětivější a intuitivnější. Velkou výhodou je přímá podpora Tidalu (lossless streamovací služba). Nekompromisně řešené provedení. Hardwarová tlačítka jsou přesně ty, co člověk potřebuje. Prostě mi dělá Onkyo velkou radost. Jo a aby té radosti nebylo málo, pořídil jsem i chord MoJo.
 11. Žádná dvojí identita z Damasko grupy tu není. Všechny kluky znám osobně a jediný kdo má druhou (nikoliv dvojí) identitu je Bedjasson a ten se k ní hlásí a má to i v popisu. Takže se není třeba bát.
 12. Všechny Hasňou zmiňované problémy se týkaly mých DK11. Vše řešeno v rámci reklamace. Ve finále mi došla trpělivost a nechal jsem si vrátit peníze. Vše korektně a promptně řešeno s Kubsonem, všecka čest. Neměl jsem asi hodinky, které by mne chytly tak, jako DK11. Na ruce pořád, nebýt problémů zmiňovaných výše, mám je doteď na ruce, včetně lyžovačky. Skvělé nepoškrábatelné pouzdro, nejpřesnější stroj, co jsem kdy měl (s vyjímkou spring drive), přehledné, výrazné, šaškování s řemeny, večer krásně svítily, prostě spokojenost. Míra tolerance ale přetekla. Až mne to přejde, koupím je znova s nad
 13. Snad si to pamatuji správně, ale když jsme se potkali s instantem, tak jeho MM300 měly tiatanovou sponu (zčásti) a moje měly ocelovou. Tedy vyskytovaly se spony jak ocelové, tak kombinované. Moje je ocelová.
 14. Jsi rychlejší ... Jako vždy ... Já objednal v Japonsku ... Zaujalo mne propojení na spotify a tidal ... Chvíli jsem laboroval s externím procesorem pro iPhone, ale nakonec jsem zvolil definitivní řešení ...
 15. Hurá, instant žije. Líbí se mi taky, jdu si dát na ruku marinemastery, jsem se nějak zakopal s těmi Damaskami a svět jde dále ....
 16. Já objednal totok ... Budu čekat cca 6 týdnů, pak možná bude na prodej další iBasso DX90 .... Referuj, jak jsi spokojen s tím novým QP1R a jaký to je posun .... a jestli je vůbec nějaký posun, jsme magoři, co ?
 17. Pořídit tyhle hodinky chce mít opravdové gule. A já su rád, že jeden takový, je mezi námi. Hodinky perfektní a nádherné.
 18. Nakonec se nás sešlo devět. Včetně delegace z Karviné a Ostravy .. Dobře bylo.
 19. Foceno již dříve. Byli jsme se podívat za Hasňou v Norsku. MM300 absolvovaly celou výpravu bez ztráty kytičky. Tato fotka vznikla skutečně ve 23:27 v noci. Všimněte si počínajícího překlápění data. Byli jsme hodně na severu a noc téměř nebyla, opravdu to světlo dopovídalo blížící se půlnoci. Byl to věru zvláštní zážitek.
×
×
 • Create New...