Přejít na obsah

tenge

Členové_50
  • Příspěvky

    3 951
  • Registrace

  • Přítomen

Vše od uživatele tenge

  1. Toto me dnes udělalo radost
  2. Koukám, že oct IV je vyloženě povedená, znám jen málo lidí,co na to nenadává...mě například neustále volá infotainment na linku škodovky a sos linku..a tím, že to má nadřazenou prioritu, tak to z fleku přeruší hovor, radio nebo navi...a když tě to po 10tém volání na linku a upozornění, abys několikrát stisknul tlačitko ukončení hovoru, v průběhu půlhodiny vytočí a stavíš se v servisu, tak na tebe koukají a řeknou:"a to vám dělá jen toto? My Vám to klidně přehrajeme, ale začne to dělat třeba něco horšího.." Tak si pak člověk říká, že snad to nové vrátí a koupí si 10 let staré v podstatě asi cokoliv z normálních značek a bude na tom lépe..minimálně méně stresu.
  3. ten matnoleštěný cifr tomu dal pěknou hloubku..
  4. Kdyby to mělo být prtf, které bude zajímavé, s nějakou hodnotou a zároveň se držet v normální hladině, pak za mě Moony hesalit bondovky modré vlnky/bílé poslední generace suby klasika bílé explorery 42mm zenith el primero
  5. Pujceny moony
  6. krásný muzeum...sakra to je tip na výlet...a super reportáž...z tý má člověk hned chuť tam zajet
  7. tenge

    Nové speedy?

    Viděli jste na Instagram novinku..?
  8. Ahoj, tak přemýšlím jestli nekoupit britský sovereign s vyobrazením Alžběty II 1/4 librový - nebo je to nesmysl? Případně je důvěryhodný server zlataky.cz nebo spíš někoho jiného? dík
  9. Tímhle konci celá jedna éra stability a jistoty světa, noblesně starých času
  10. To jsou jen ty "vyvezené" a prodávané zde...
  11. Co chryslery? Amiky neznám ale aspoň vypadají pohodlně
  12. Multiplu nezvládnu psychicky, za me snad není hnusnější auto. Ale díky za navrh. citroeny jsou sice hezké ale zrovna u Picassa snad všichni známí co měli tak do toho vytekli. Touran zatím slouží, ale už se blíží konci. Za me moc ne. Zafira není spatna, jen nevím kvalitu a poruchovost. smax je v užším vyberu taky.
  13. Mám jeden dotaz, potrebuju nově do auta poskládat 2 autosedačky a mezi to aby se naskladala naše nactileta pokud možno pohodlně. V me Octě 3 je to na krop a nic moc pohodlného. Nemáte radu které normální auto má širší kabinu? Caddy apod moc nechci, chci aby to vypadalo dobre. Bavíme se v relaci kolem 300+-
  14. tenge

    OMEGA X SWATCH

    Ne, je to mars
  15. tenge

    OMEGA X SWATCH

    Mě to neuráží, speedy mám klasické a tohle na otloukání bude fajn. Beru alaska a tiffany
  16. Takže asi jen ty Draždanské a Zittauské banky, že?
  17. Já to chci legálně, pouze to mít jako rezervní a pro občasné obchody. Nicméně chci to mimo území CZ..
  18. Jo jde to, klidně nápis sz
  19. Takže v zásadě nelze na dálku otevrit účet.. us a GB chtěl adresy, AT taky, DE taky nic moc, na CH jsem asi chudý.. v PL teda účet otevírat nebudu a co jiné země?
  20. nevíte jak je to ted se zakládáním účtu online CH / DE / AT / GB? Kde to udělat nejlépe na nějaké rezervní EUR/GBP? díky
×
×
  • Vytvořit...