Ahoj, manzelka pouziva uz nejaky ten patek zatim ke spokojenosti quartzky skagen, bohuzel prckovi vypadli asi z metru na dlazbu. Hodinky ted stoji, cifernik posunuty, na vysunuti korunky nereauji. Doporucite mi, prosim, nejakeho hodinare kolem Pardubic a Hradce (+/- 30-40km), kde by se na ne podivali?? Predem diky za komentare. Tomas