Přejít na obsah

tmx.806

Členové
  • Příspěvky

    1
  • Registrace

  • Přítomen

Vše od uživatele tmx.806

  1. Ahoj, manzelka pouziva uz nejaky ten patek zatim ke spokojenosti quartzky skagen, bohuzel prckovi vypadli asi z metru na dlazbu. Hodinky ted stoji, cifernik posunuty, na vysunuti korunky nereauji. Doporucite mi, prosim, nejakeho hodinare kolem Pardubic a Hradce (+/- 30-40km), kde by se na ne podivali?? Predem diky za komentare. Tomas
×
×
  • Vytvořit...