Jump to content

Bobeš01

Members
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Bobeš01

 • Rank
  Začátečník

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Ostrava
 1. Jo, jo. Taky po nich koukám. A možná by ani nevadily bez ukazatele rezervy (když už se nevyrábí). Za mne gratulace a pořádně si je užívej.
 2. Nějak se mi nechce věřit, že to jsou ORISKY. Že by se nechali inspirovat modelem Sport od Prim?
 3. Krásné, povedené. No a ten řemen? Určitě bych nebyl jediný kdo by jej sháněl. Nakonec by to šlo.
 4. Na Orisy nezvyklé, ale přidávám se ke Kartagosovi, chtělo by to je zkusit na ruce.
 5. Nádhera, nádhera a ještě jednou nádhera. Ta cena to trochu kazí, ale snít o nich klidně můžu dál. No ne?
 6. Jo jo, taky na ně už nějakou dobu koukám, ale až díky kuncákovi jsem se více zaměřil na tu datumovku u chron. Fakt je to škoda. Ale s červeným rotorem bych opravdu problém neměl. Hlavně pak u ORISů
 7. tak nějak si představuji umění... nádhera, úžasné, dokonalé. Škoda, že nejspíše nikdy nebudu milionářem
 8. Tak jsem se namlsal a těšil na nádherné kousky, ale nějak nemohu najít žádný funkční odkaz na ty hodinky. Poradí mi někdo kde je najdu? Díky
 9. , pěkné, hezké, souhlas . A když se to někomu nelíbí? Nemusí, stejně je budeš nosit sám, nebo je snad někomu půjčuješ?
 10. Bobeš01

  TOP 10 Sinn

  Jenoduché : 1. 6000 - kovový tah 2. 900 FLIEGER 3. 358 4. 956 5. 356 Joooo, pohled je to nádherný . Otázka ale je kdy se budeme kouknout u nás? Už se těším.
 11. Krásné, elegantní. Jestli jsem se ale dobře díval, tak sklíčko je plast . U hodinek v této cenové relaci bych čekal spíše safír. Může mi někdo vysvětli "kde udělali soudruzi chybu?". Nebo je to podmíněno něčím jiným?
 12. Toto vlákno je pro mne úplný balzám pro oči. Nedávno jsem se koukal na jejich firemní stránky a hledal jejich zastoupení. Nejbližší bylo ve Vídni. A teď? (Nebo za chvíli). Skoro pod nosem. Paráda. Už se těším.
×
×
 • Create New...