Mám hodinky Raketa, zřejmě z 60. let, 23 rubínů, velmi zachovalé, bohužel se tragicky předcházejí, asi o 5 minut za hodinu.
Zkoušel jsem pohnout "ručičkou" (promiňte ten výraz, nejsem hodinář a v hodinkách se nevyznám) ve strojku k symbolu minus, nepomohlo to.
Je dnes ještě reálná šance, že někdo dovede tyto hodinky opravit, nebo se mám smířit s tím, že budou dál ležet v šuplíku?
Děkuji za odpovědi.