-
Příspěvky
3 360 -
Registrace
-
Přítomen
-
Vítězné dny
3
Typ obsahu
Fórum
Kalendář
Blogy
Vše od uživatele EpsteinBarr
-
S Cinou nemam ziadny problem. Pozeram, ze za Mammotion je vyrobca, od ktoreho mam dron aj ked teda, uz je len ako "ozdoba". Ako dlho mas kosacku? Uz si nieco servisoval, resp. mas servis niekde okolo? Instalacia v zlozitejsom terene sa da zvladnut, alebo radsej nieco priplatit? Ja mam distributora, ktory sa tvari aj ako servisne centrum asi tak 5km od domu. To su take tie psychologicke obmedzenia. Ze mam motorovu kosacku, snad profi pilu, silnu strunovku a par dalsich veci od Stihl ked este hadam boli/su vyrabane v Nemecku. Ale cca 2700 vs 6000+ eur (Husqvarna) je silny argument.
-
- drevena terasa, oddelena od travnika (pokladany koberec, 12 rokov, staram sa) dunajskym strkom, cca 50cm sirka. Prekona to kosacka pri ceste do nabijacej stanice, ktora bude na terase? Kvoli existujucim zasuvkam, ci je nutne planovat privod mimo terasy? - travnik c.1 ma vymer cca 500 stvorakov, ohraniceny z dvoch stran tismi, vlnovkove esicka. Vzrastle stromy. Po sirke cca 20 metrov je svah, ktory prirodzene prechadza do roviny. Zvladne AWD tuto cast? - travnik c.1 prechadza "zahradkovou" castou (paradajky, jalapenos atd.) plynule do travnika c.2. Asi 800 stvorakov, lucna trava, vzdy esickove ohranicenie tismi a inymi krikmi, vzrastle stromy. Zvladne lucnu travu? - dokaze prejst cez vyrazne S (vytvorene kvoli optickej stranke) do zahrady c.3 s vymerou asi 1000 stvorakov? Lucna trava, plot, kriky, stromy, ale v principe stvorec.
-
Ahoj. Nejake aktualizovane uzivatelske informacie idealne o type Mammotion Luba 3 AWD? Potrebujem sa rozhodnut. Ta kosacka nie je lacna a ocakaval by som, ze bude sluzit peknych par rokov. Na travniku nebudem vitat ziadne celebrity. Ale tiez mam rad, ked to vyzera pekne. A kazdotyzdenna starostlivost ma trosku prestava bavit po mnohych rokoch. Dakujem za pripadne postrehy.
-
Suby v inzerci jsem videl, samozrejme. Akurat, ked ja som sa v tom Panerai svete nasiel v tych starodavnych modeloch...
-
Kebze mi svetla a cele studio nastavi napr. fotograf Claudie Schiffer, aj tak by som ju odfotil ako chuderu...skaredu....brunetu.... Tolko k mojim fotkam. Mal som fotovybavu za tisice eur, fullformat, vselijake L objektivy, filtre, knizky.... Kedze som si myslel, ze dokonala technika urobi dokonalu fotku. P.i.c.o.v.i.n.a. Snad som to aspon dobre vyhlaskoval. Teda ano, v rukach niekoho ineho. A....skoda reci. Idem si pozriet nejake hodinky, kedze o chvilu mam vyrocie. Na fore. To sa rata, akoze dovod nieco prikupit?
-
To sa zhodneme na 100%. Len som nechcel upravovat cudziu fotku, ze mu z nej odrezem ten hnus. Aj ked, vlastne by som ju vylepsil….
-
Odlozim si tu odkazy na vyrobcov: https://paneristi.in/strapmakers/ https://ligerstraps.com/collections/panerai-luminor
-
Kedze ide o novy model a neuveritelne sa mi pacia, supnem to tu. Vybehli na mna na FB. Pouzil som ich s dovolenim majitela (Andrea Tognoni).
-
@Lukinor Skus pozriet design, parametre a referencie: Naim Mu-So 2nd Generation. Myslim, ze sa uz nevyraba, ale po eshopoch su este relativne bezne dostupne kusy. Nemam ho, takze pisem len o niecom, co ma zaujalo a mam to v hladaciku.
-
@Cancri Super fotky. Taketo zazitky s Panerai tu treba sypat, je to parada. A fotka tej "collection" v mobile, to ma oblial studeny pot. Fanusik lokalnej znacky
-
Koscom, 10/2019. Stav: kritickych 95%. Tah v plnej dlzke, neskracovany. Kompletka. Cena: 650 eur Doprava SR/ČR v cene.
-
Rozmer 20mm. Ktory ako bol noseny si nepamätam. Viac ako dva roky su nedotknute v sufliku. Cerveny je s Hirch preklapackou. Modry remen s listovym vzorom je Hirsch, preklapacka no name. Cena: remene s preklapackou 35 eur / ks zvysok: 20 eur / ks doprava: + 4eur SR/ČR (ak niekto vezme viac kusov, dohodneme detaily).
-
@Juraj11 Je to tento z etsy. 26/22 a 130/80 so zasitou sponou. Akurat klasika, oteplilo sa a na jednej dierke je strasne volny, na najblizsej mi zase zastavuje prudenie krvi . Furt daco A nie som si isty, ci canvas "povoli" ako kozeny remen. Takze dalsi do policky...
-
Otazku smerujes na skusenych Paneristov, ale aj tak sa do toho zamontujem. Ak chces zaradit Panerai do zbierky hodiniek, zakladne modely a idealne dvojrucky s cistym cifernikom maju vsetku Panerai DNA, ktoru hladas a urcite budes spokojny. Hodnotit kaliber nebudem. P.6000 je zaklad, vyraba sa uz dost dlho, nie je to prave vysoka hodinarina a aj tak ho nevidis. Ale tie PAM nekupujes kvoli tomuto, vsakze... Isiel som na to rovnako. Akurat, vzdy mam potrebu nieco nejakym sposobom ozvlastnit (co je individualne). Takze to boli 914 s osem dnovym kalibrom. Ktore vies zohnat vo vybornom stave a za priatelske peniaze. To je na zvazenie. Ak chces vylucne nove hodinky, aj tak by som poobzeral okolo. Za 1086 by som cenu videl niekde na urovni 4700 eur.
-
Rozhodne nie, 47mm su uplne idealne Akurat, nie som schopny urobit normalnu fotku a ta perspektiva to skresluje. Potreboval by som najst dobrovolnika Ktory by mi za nejakych rozumnych podmienok pozical suby 24 na niekolko dni, tyzden...
-
Myslim, ze to pojde. S canvasom dosiel este jeden kozeny remen, ale ten si nechavam na nejaku "prilezitost". A musim povedat, ze nic lepsie (na podmienky mojej ruky) ako sew-in spona neexistuje. To je proste lahodka. Pritom mam aj original Panerai preklapacku. Na zasitu sponu sa nechyta nic.
