Přejít na obsah

Marek23

Členové_50
  • Příspěvky

    103
  • Registrace

  • Přítomen

Vše od uživatele Marek23

  1. Ahoj, tak já jsem z pohraničí a určitě drážďany se vyplatí i pro pražáka Kaufland, Elbe park, myslím že, parádní nákup za super ceny.
  2. Marek23

    IWC Ingenieur

    Fotky jsou úžasný, ale na vlastní oči vypadají ještě mnohem lépe! )
  3. Hm s Belmondem, jsem zvědav určitě stáhnu a napíšu můj názor! Vypadá to fajn!
  4. Právě teď jsem si připomněl můj oblíbený! Na nově dávají Vítejte v džungli! Také doporučuji! Akční hraje Dwayne Johnson a Sean William Scott!
  5. Zdravím všechny. Včera jsem kouknul na film Zkažená mládež. Je to z rku 2007, z prstředí Estonké základní školy, něco na způsob Bastadů, kamera a celkově takové amaterské, ale hodně mě dostalo vykreslené školství a šikana. Bohužel příběh je podle skutečné události. Opravdu doporučuji, ale myslím, že někoho by tento film mohl pobouřit!
  6. Moc krásný! Už se nemůžu dočkat až je uvidím na živo!
  7. Zde je i světlá varianta chronomasteru, také pěkné http://www.timezone.com/img/articles/archives0050/l675.jpg Není zač, potom dej vědět, co jste nakonec vybrali
  8. Tak nevím, jaký má vkus, ale mně osobně se líbí tyhle Zenith El Primero http://c0369931.cdn.cloudfiles.rackspacecloud.com/32916_MAIN_1780.jpg Dle mého názoru pro tatínka k padesátinám super.
  9. Ondra T.- To je fakt spojit přijemný s užitečným neni od věci.
  10. To bychom mohli, ale stejně si myslím, že ten rozdíl nebude až tak patrný. Podle testů jsou například prémiová paliva v Německu opravdu prémiová, tady to až tak prý neplatí. bohužel
  11. Já osobně tankuji Vervu rozdíl mi moc nepříjde, možná v tom, že v zimě auto rychleji chytne, ale výkon ani spotřeba se mi zdají na normálu.
  12. Začal jsem číst novou knihu a naučil přítelkyni parkovat!
  13. Tak díky za nechtěný tip! Kouknu a napíšu moje pocity!
  14. Opravdu mě štve, že se nemůžu přidat! Běhám bez motivace...Doufám, že v listopadu bude další Chalenge!
  15. Marek23

    Orient CFE04001W0

    Mě osobně se líbí daleko více než třeba MAKO, ale je to věc vkusu, určitě krásně hodinky podle mého názoru! :-P
  16. Můj sen! Opravdu krása, velká gratulace!
  17. Ahoj, u nás v Chomutově hodinářství provazník, pokud nebude mít přímo, tak by nejspíš doobědnal. Ale koukám, že jsi asi z uplně jiného kraje )
  18. Dobře, sleduji, tak snad se to co nejdříve zase obnoví Díky za informace:smile_anim:
  19. Jak přesně se můžu zaregistrovat? Mám velikej zájem o účast! Jsem běžec
  20. Vlasta66: tak ty monstery jsou na mě až moc, spíše zůstanu asi u klasických orientů.
  21. Zatím asi největší favorit dohromady s Orientem!
  22. Přemýšlím nad Pepsi Orienty
  23. Orienty se mi zamlouvají ro rozhodně ano
  24. Na ty seika se určitě ještě podívám. A tím "drsnější monstra" máš na mysli co? Díky Všem!
  25. Popravdě ano, ale abyhc pravdu řekl, viděl bych to spíše na kůži tak by byli super:smile_anim:
×
×
  • Vytvořit...