Jump to content

pery80

Member_50
 • Content Count

  126
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About pery80

 • Rank
  Učedník
 • Birthday 04/29/1980

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Seiko,Omega

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Momentálně Subaru Outback H6 3.0 180KW . Vyloženě zimní auto
 2. Tak třetí sezona Stranger Things zkouknutá při celodenním maratónku a pocity rozporuplné. Napětí už takové předvídatelné ,podkreslení hudbou z osmdesátek už taky není takové, prostě za mě trochu zklamání. Ale je fakt ,že jsem se na to možná jenom moc těšil a očekávání bylo až moc velké..
 3. Co se týká stabilizace a videa,tak skvěle zpracované to má už první generace Sony rx100. Už tady padnul několikrát a nedám na něj dopustit. Do kapsy na akci ideální..
 4. Toho jsem se trochu bál..Nesnáším courání po obchodech..Ale objednávat úplně naslepo se mi taky nechce..Každopádně díky..
 5. Afri,poraď, pasu po lišce,ale vůbec si nejsem jistej velikostí. Normálně mám "M" (176/75kg) . Sháním taky něco na jaro,pravděpodobně greenland..
 6. Díky za tipy. Wayward Pines jsem už zkouknul. Zbytek zkusím..
 7. Nemáte někdo tip na podobný seriál tipu Stranger things.? Za poslední dobu asi nejvíc co mi chytlo..
 8. Nic není nemožné. Krásnej kousek je to. Nevím v jakých sériích se tyhle kousky vyrábí,ale co se týká kusové výroby cena +- sedí.Pokud to nebudeš moc dostat z hlavy tak sz.
 9. Za mě taky super. Vůbec jsem to nečekal.
 10. Nedávno s rodinou Harrachov a můžu jenom doporučit..http://apartmany.slunce-harrachov.cz/cz/. Asi 200m od apartmánu mají ještě penzion a k němu restauraci.. Z toho co jsme stihli v Harrachově prolézt,tak i restaurace jednoznačně vedla..
 11. V současné době jsem u Vodafone, ale blíží se výročí smlouvy tak pátrám.. U VF mám něco podobného jen data 1,5GB, což je bída.. Cenovka 524,-. Nabídka TM mi tedy přišla celkem férová,protože u VF jsem cca 15let a lepší nabídku jsem nedostal..
 12. Mě zase dneska TM docela překvapil. Bez nějákého zdlouhavého vyjednávání mi po telefonu na IČO nabídl neomezený tarif + 5GB dat za 508 s DPH,-
 13. Cena je pouze za vrt a trubky.Dělá mi to firma ze Strakonic. Straspol posílám sz. Hydrogeologa mi doporučil přímo vrtař a ten je tuším z Příbrami. V současné době cca po třech měsících mám vyřízený báňský úřad,projektovou dokumentaci a hydrogeologický posudek. Čekám na životní prostředí, vyjádření obce (Praha Podolí prý 65 týdnů) a stavební povolení s následnou kolaudací. Rozpis prací co jsem dostal je až do září.
×
×
 • Create New...