-
Příspěvky
6 210 -
Registrace
-
Přítomen
-
Vítězné dny
1
Typ obsahu
Fórum
Kalendář
Blogy
Vše od uživatele ivan_989
-
Nikdy by som nepovedal, že suby su take pohodlné hodinky. Takto nadseny som nebol ani zo zelených fluted jubilee DJ proste je fajn mať pocit, ze na ruke nieco cítim, nemám ťah uplne na tesno a napriek tomu sedia dobre, a v tom bicolore s ciernou lunetou vypadaju solídne a ne kolotocarsky.
-
Můj život s PHEV a další racionální diskuse o EL autech
ivan_989 odpověděl na téma v Ostatní diskuse a zábava
No prišlo mi to ako zamlcana pointa -
Můj život s PHEV a další racionální diskuse o EL autech
ivan_989 odpověděl na téma v Ostatní diskuse a zábava
Čím si ten šofér zaslúžil označenie blbeček? -
BTW TS fakt robi uz len opravy / generálky swiss prip deutsch hodín, zvysok odmietne. Rolex nerolex, so skracovaním remienka ma najprv takmer poslal preč. Tak som slušne vysvetlil ze primárne mi ide o to aby povedal názor na stav a keď už tam som, ze hádam jeden článok dole by sa zišiel a ze mam u neho nejakú servisnú históriu tak potom slusne vysvetlil ze ludia za ním chodia s fashion (aj smart watchmi), chcú meniť baterky atd a on potom nestiha riešiť hodinky. V breitlingoch i cartieroch (manželka) baterku slubil vymeniť
-
2013. Hej, u TS, z jeho úst pochvala potešila A nadšenie pokračuje, vobec to nebolo v pláne, ale tusim z nich budú daily watch
-
Musím povedať ze z tých 116613LN som stále viac nadšený Suby som mal prvý a posledný krát na ruke asi pred 14 rokmi u AD (vtedy ich mali normálne na predaj - prídeš / kúpiš). Zdali sa mi strašne nepohodlné a nechápal som co na nich máte. Neviem ci za tie roky sa mi pretvarovalo zápästie, ale o nepohodli nemoze byt ani reči, som maximalne spokojný. Spona v praxi prijemne prekvapila Toto je EasyLink na steroidoch. Bez inštrumentov sa to dá zväčšiť tusim o 20mm co je teda dosť. Kupovane na chrono24 od Francúza ktory ich kúpil v Talianskych hodinky-klenoty. S certifikátom ze posledný servis bol december 2025 a záruka je dva roky. Po par mailoch sa ukázalo , ze Francúz je chronomagor a ja som získal pocit ako keby som si písal s niekym z Chronomagu. Promptna komunikácia, na priame otázky priame odpovede, odoslanie do par hodin co boli v escrow peniaze. Nafotil ako to bali aj fotku obrazovky počítača z pošty ked to posielal A asi sme si sadli, lebo po úvodných taneckoch na rovinu vyhlásil o koľko vie znížiť cenu a prišla mi to ako celkom fajn cena Všetko je ako písal, fullset, plný počet článkov. Samotný hodinar pri skracovani bol prekvapený v akom dobrom stave su. Tak konečne mam aj ja Suby a zároveň som si splnil bicolor sen. Za jedny prachy dve veci Zivot je všelijaký, ale občas nečakane prijemne prekvapí
-
Na fotenie som uz rezignoval, to nebudem vedieť nikdy. Ale konecne viem, ake to je, mať na ruke suby A zároveň bicolor nesklamal. A som rad ze to dopadlo takto , dva v jednom, aj sub, aj bicolor
-
-
Hm. Ja som mal vzorku CC No. 1, ale pri tej to ostalo a nemam k nemu žiadnu poznámku, ani pozitívnu ani negatívnu. Ale fakt je, ze flakon mam X for men, No. 1 nenechal žiadnu pamäťovú stopu.
-
Prosím vas Augustiansky dum je OK ? Chcel by som so ženou niečo na par dni kde je kľud, ne moc veľa ľudí, dobra strava, masaze, okolo príroda a nieco vonku kde sa da okúpať. Taky 4* welness hotel. Splnilo by to? Ďakujem
-
Keď ja som v tomto dosť brzda kým sa rozhodnem. A bud čakám v poradovniku alebo čakám kým sa vyskytne kus ktory mi sadne v hlave aj na ruke, no. Este zmenšiť tah, nech ta prva fotka nevyzerá jak keby som si ich skúšal u predajcu
-
Kdo nikdy nemal podobný myšlienkový úlet, nech prvy hodi kameňom . . Alebo radsej ne Anyway, placal som sa v tom dosť dlho, tak som to konečne rozsekol
-
Čím jsem starší (40+), tím více tíhnu k minimalismu Tomu rozumiem, tak to mám aj ja Akurát ze u mna ten minimalizmus = 6 ks
-
Si si istý ze si tu správne ?
-
Modré bicolor mi subjektívne prídu také... kikirikí cierno- zlata kombinácia sub je naopak v mojich očiach solídna aj univerzálna, asi to zvládne ruka v košeli aj ruka v svetlom polo tričku. Hmmm..
-
Vlastne , nikdy som nemal suby. Takže logicky, asi by som mal vyber uzavrieť s bicolor sub... a špekulovať uz len ci čierne alebo blues...asi čierne. To by šlo
-
Inak ako vopred dohodnutý nema význam k nemu ist. Ja vždy najprv píšem mail a overujem si či spraví co by som potreboval.
-
Ta odmietol s niečím?
-
Jasne, dávno pomohlo, rezerva je ako keby boli nové.
-
-
️ To bol AD a nový kus bez prirážky @valcenzo?
