Jump to content

jerzy

Member_50
 • Posts

  95
 • Joined

 • Last visited

About jerzy

 • Birthday 05/23/1981

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Nýdek
 • Fanoušek značky
  Glycine

Recent Profile Visitors

3,554 profile views

jerzy's Achievements

Učedník

Učedník (4/8)

 1. Conrad, ve vlastnostech, tuším obecné, není tam ten soubor zamknutý? Případně v OS hledej něco jako instalace z neznámých zdrojů.
 2. Měl jsem na mysli rohože, které se rozloží na trávník a přitlučou do země kolíky. Tráva jimi poroste. Jenom si nejsem jistý jestli to bude fungovat v podmínkách kdy leje týden v kuse. Aby ta rohož nebyla utopená v blátě. Nějaké videa jsem našel, ale za sucha, to se jim to jezdí.
 3. Nemáte zkušenost se zatravňovací rohoží? Potřeboval bych zpevnit plochu cca 100m2 tak, abych nejezdil v blátě. Něco jako tohle. Bude to fungovat? https://www.nonstopstavebniny.cz/zatravnovaci-rohoz-tenax-gp-flex-1400-1-x-10-m-zelena-10-m2/
 4. Defender je úplně v pohodě jestli neděláš vyloženě kraviny. Dneska už na něho spoléhají i korporáty.
 5. Máte někdo zkušenosti s Tedom energie? Elektřina i plyn, budu se stěhovat. Nechával jsem jim číslo, ale zatím se neozvali, což důvěru nevzbuzuje.
 6. Hrad jsem dostal taky, dodnes ho mám na poličce. Byl rozkládací a měl vězení
 7. Rychlá domluva, dobře baleno, skvělé TH Aquaracer. Děkuji za obchod.
 8. Rozhodnutý a trpělivý kupující, děkuji za obchod.
 9. Děkuji za obchod, všechno proběhlo hladce a rychle.
 10. Na streamu je krátké povídání o rolexkách, Třeba to někoho zaujme https://www.stream.cz/slavne-znacky/10015122-rolex-jedine-hodinky-ktere-byly-na-absolutnim-dne-i-na-nejvyssim-vrcholu A ještě bonus v podobě reklamy. https://www.stream.cz/slavne-znacky/10015111-bonus-reklama-na-hodinky-rolex-explorer
 11. Rychlá komunikace, skvělá domluva, všechno proběhlo hladce. Děkuji za obchod.
 12. Sice jsem s tímto uživatelem neobchodoval, ale bez jeho pomoci by se mi dluh z nepovedeného obchodu možná vůbec nepodařilo vymoct. Angažoval se osobně ve věci, která se ho netýkala a za to mu patří můj velký dík.
 13. Včera konečně peníze dorazily. Chtěl bych tady poděkovat všem, kteří projevili zájem a měli snahu pomoct. Zvláštní díky pak patří uživateli laskajefajn, který se osobně angažoval a uháněl ace k vrácení peněz. Bez jeho pomoci by se to táhlo ještě nějakou dobu a jsem si jistý že by došlo k oficiální výzvě, kterou už jsem měl skoro připravenou.
 14. Rad bych, ale porad se to vlece. Az se ta vec nekam posune, urcite to sem napisu.
 15. Vraby>jestli narazis na to, ze jsem si spletl jmeno tak bohuzel ne. Me to dokonce prijde na vicenasobnou registraci. Km.kmk>nenadala udalost je mozna, vsak mi taky psal ...syn nestihl, syn v nemocnici. Ale taky je to napadne pohadce od Peteho. Kazdopadne jsem byl dnes ujisten v sms ze penize odeslal ve ctvrtek vecer. Takze se "tesim" na pondeli, ale iluze si nedelam...
×
×
 • Create New...