Jump to content

VintageLover

Member_50
 • Posts

  8,836
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by VintageLover

 1. Těžko se mi hledají slova... Dneska to bude k uctění památky Honzy, Wanderera. Z poslední fotky mě kurva mrazí... Platí to pro všechny místní, dávejte na sebe pozor a myslete i za ostatní. Táta mě vždy učil, ať na silnici od všech očekávám to nejhorší. Těch hovad na cestách je strašně moc...
 2. Honzu jsem znal 8 let. Byl to člověk s obrovským srdcem, ale hlavně kamarád. Svět přišel o skvělého člověka, který toho mohl ještě tolik nabídnout. Byl to technik, všeuměl. Umřel při tom, co miloval, ale měl tady být ještě pro své dvě malé děti. Je mi strašně… Odpočívej v pokoji, Honzo. Nikdy nezapomenu. Když se koukám, na tu zprávu na idnesu, tak sakra vidím, že jel pomalu. Ale musel mu tam vjet nějaký zmrd s Focusem. Pokaždé, když na cestě vidím nějaké hovado, tak má první nebo druhou generaci Focusa. Zmrdi zasraní.
 3. El primera vždycky potěší. Snad se mi tenhle rok vrátí ze servisu televize. Už jsou tam skoro 3 roky.
 4. To bude Gilles. Ale v záplavě fotek je ještě někde Ayrton.
 5. jj, dírky krásně daleko od hrany a ne na hraně, jak je to zvykem.
 6. To je přece Šlégr. Jinak má teda doma taky dobrou kobru.
 7. Poslední dobou spíš zažívám na silnicích vystupování z aut jako třeba tady... Lidem fakt už jebe. Naštěstí jsem jen pozorovatel a viděl jsem to z dálky párkrát v protisměru. V tom videu je teda ale kokot ten fanoušek, spolujezdec, co vystoupil.
 8. Za mě jsou ty hodinky naprosto v pořádku. Akorát tahu schází koncovka. Ale hodinky jako takové budou OK. Původní sklo, cifr, luneta i tlačítka s korunkou.
×
×
 • Create New...