Jump to content

Milan01

Member_50
 • Content Count

  84
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Milan01

 • Rank
  Pokročilejší začátečník

Profile Information

 • Fanoušek značky
  Omega, Seiko, Prim, Tag Heuer

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Doporučuji. Předání v pohodě hned v den domluvy, a ještě jsme zjistili, že jsme se vlastně viděli už dříve Inu, svět je malý, a o chronoblázny v něm není nouze
 2. Nevím, zda je to ve spojitosti s upgradem fóra, ale v sekci Prodám teď nefunguje odkaz na pravidla...
 3. Naše transakce proběhla v pořádku, den po dohodě už jsem viděl peníze na účtu.
 4. Vše podle domluvy, hodinky ještě v lepším stavu než popisek, zásilka perfektně zabalená. Doporučuji a ještě jednou děkuji :-)
 5. No dal jsem si na čas! Tuto zimu jsem je nakonec nechal opravit na Karlíně v hodinářství Volavka a tadá - už fungují a sluší jim to :-)
 6. S dovolením bych se také přidal na Novoroční sraz 23.1. od 18:30. 1. AdaMoss 2. kuncák7 3. Bezous 4. John_Lenon (40:60) 5. Ronin 6. beeman 7. tikzot 8. Melly 9. Drda 10. svasek.michal 11. ismit 12. Kupa54 13. Povidláček 14. Milan01
 7. Edox Les Vauberts, mé první hodinky s ukazatelem fáze měsíce
 8. Pro jistotu jsem dnes zasel sémě taky mezi Omegama Nezaložíme tu někde téma na hodinky a chlad, nehledě na značku hodinek a chladu?
 9. Velice vstřícné jednání jako prodávající - ochotně zodpovídal mé dotazy, a dokonce mi zaslal hodinky na prohlédnutí ještě před platbou, ač jsme se neznali. Mohu jedině doporučit a Mírovi tímto ještě jednou děkuji.
 10. Pedro, to je nádhera! A obdivuju kvalitu fotky, čím to fotíš? Já se sportovní kamerkou těžce bojuju s kvalitou, obzvlášť s ubývajícím světlem po ránu...
 11. Čekám, kdy se někdo přidá.. :-)
 12. Orient Ray 2 dnes ráno ve Vltavě (voda ~ 8°C). ?Ale teď se mi zalíbil ten seat belt strap od @moralles .. ten by měl vodu zvládat v pohodě, že?
×
×
 • Create New...