Jump to content

Milan01

Member_50
 • Content Count

  82
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Milan01

 • Rank
  Pokročilejší začátečník

Profile Information

 • Fanoušek značky
  Omega, Seiko, Prim, Tag Heuer

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nevím, zda je to ve spojitosti s upgradem fóra, ale v sekci Prodám teď nefunguje odkaz na pravidla...
 2. Naše transakce proběhla v pořádku, den po dohodě už jsem viděl peníze na účtu.
 3. Vše podle domluvy, hodinky ještě v lepším stavu než popisek, zásilka perfektně zabalená. Doporučuji a ještě jednou děkuji :-)
 4. No dal jsem si na čas! Tuto zimu jsem je nakonec nechal opravit na Karlíně v hodinářství Volavka a tadá - už fungují a sluší jim to :-)
 5. S dovolením bych se také přidal na Novoroční sraz 23.1. od 18:30. 1. AdaMoss 2. kuncák7 3. Bezous 4. John_Lenon (40:60) 5. Ronin 6. beeman 7. tikzot 8. Melly 9. Drda 10. svasek.michal 11. ismit 12. Kupa54 13. Povidláček 14. Milan01
 6. Edox Les Vauberts, mé první hodinky s ukazatelem fáze měsíce
 7. Pro jistotu jsem dnes zasel sémě taky mezi Omegama Nezaložíme tu někde téma na hodinky a chlad, nehledě na značku hodinek a chladu?
 8. Velice vstřícné jednání jako prodávající - ochotně zodpovídal mé dotazy, a dokonce mi zaslal hodinky na prohlédnutí ještě před platbou, ač jsme se neznali. Mohu jedině doporučit a Mírovi tímto ještě jednou děkuji.
 9. Pedro, to je nádhera! A obdivuju kvalitu fotky, čím to fotíš? Já se sportovní kamerkou těžce bojuju s kvalitou, obzvlášť s ubývajícím světlem po ránu...
 10. Čekám, kdy se někdo přidá.. :-)
 11. Orient Ray 2 dnes ráno ve Vltavě (voda ~ 8°C). ?Ale teď se mi zalíbil ten seat belt strap od @moralles .. ten by měl vodu zvládat v pohodě, že?
 12. Můžu Vám prozradit, že i dýnka byla řádně vymodelována. Ale za mě už takové záběry na hodinkové zátiší nepatří, to už by byl zcela jiný žánr
×
×
 • Create New...