Jump to content

volekto

Member_50
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

About volekto

 • Rank
  Pokročilejší začátečník
 1. Vybral jsem si ty se slonově bílým ciferníkem a čekám již jen na Vánoce, kdy je "vybalím".
 2. Po dlouhé době jsem se dostal zpět na Chronomag. Moc mne těší, že v ČR jsou příznivci RT. Sám vlastním dvoje RT, sice ne Crikety, ale jsem s nimi maximálně spokojený. Aby toho nebylo málo, tak jsem před měsícem jedny RT pořídil jako dárek taťkovi k narozeninám. Tomu se, ale asi již říká úchylka.
 3. Jestliže je někdo ochoten dát za hodinky tisíce EUR, tak rozdíl pár stovek nehraje velkou roli. Pro většinu konzumentů pak platí pravidlo, že chtějí mít něco prestižního, vyjímečného. A za vyjímečnost si rádi zaplatí.
 4. Tady alespoň uvádějí že se jedná o repliky.
 5. Opravdu krásné kousky, které bych si nechal líbit.
 6. Nejsem expert, ale mám za to, že pár let by měli vydržet v klidu (nenošené). Pokud se budou pravidelně nosit, tak by se neměli kdy vybít.
 7. Mají je i v Kotvě. Dnes jsem se na ně díval.
 8. Jsem hrdým majitelem Linea 36. Nedám na ně dopustit a velice rád je nosím. (vždyť právě na Chronomagu jsem se dozvěděl o jejich existenci - viz datum mého zaevidování). Prezentace na to nic nezmění. Nikdy jsem si nedělal žádné iluze, ale vnitřně jsem byl přesvědčen o lepším prostředí. Nedávno jsem se díval na prezentaci z NOMOSu. Přeji ELTONu, aby to tak za pár let vypadalo obdobně.
 9. Bez olympijské vteřinovky by vypadaly docela dobře. Kdyby mi je někdo daroval, tak bych se vůbec nezlobil
 10. Díky za opravu. Ano, ženevské vlny. Dnešní večer jsem strávil vyhledáváním definice a musím uznat, že jste větší odborníci než já.
 11. Bohužel nevím, jestli se vyrábí ručně, ale Tvou volbu mohu jen podpořit. Před vánoci jsem si pořídit následující chronography, ale s modrým ciferníkem. Strojek je zbobený (ženevská pečeť, modřené šroubky). Až budu mít příležitost přídám více fotek.
 12. Asi design někoho upoutá, ale já to nebudu. Toto bych od SEIKa něčekal. Škoda.
×
×
 • Create New...