Jump to content

konnan

Member_50
 • Posts

  73
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Fanoušek značky
  Steinhart, Omega

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

konnan's Achievements

Učedník

Učedník (4/8)

 1. Zamknout si to musis sam.
 2. No nejmazlivejsi je ta panda...
 3. Dvojčata v trávě.
 4. Navic u supa 1.5tsi predohrab ma suchou dq200, ktera se casto sere, ostatni motory mokrou dq381.
 5. Pro dalnicni letce jeste poznamka, otavia 4 ma nadrz 45l oproti 66l u superba 3.
 6. Jinak Titanic dnes na Legu asi 45 minut skladem, ja jsem ho nastesti stihl.
 7. Tak jsem si taky poridil hracku, sice americkej zaklad, takze V6 3.7l, ale na zavodeni to nemam a predjet kamion to dokaze. Btw nevi nekdo jak zjistit jaky kola byly na tohle auto homologovane v usa? Ford USA me odkazal na Ford CZ a Ford CZ me odkazal na Ford USA. V cz TP jsou pouze ty 17" balony, ne ze by na cz silnice byly spatny, ale... Jde mi o to, aby nove disky fyzicky s necim nekolidovali, protahnout zkusebnou to budu muset tak jako tak.
 8. Již je to skoro 2 měsíce a zboží stále nikde, nedoporučuji.
 9. Tak po vzájemné s Pepou jsme zjistili, že ode mě zprávy odcházely, ale k Pepovi nedorazily - důvod se prověřuje. Po vyjasnění mého problému se Pepa k celé věci postavil jako pravý gentleman a vše je vyřešeno. Tedy jednoznačně DOPORUČUJI, původní příspěvek bohužel nejde smazat.
 10. Takže přidám zřejmě první negativní zkušenost. Prvotní komunikace a odeslání bez problémů, stejně jako předchozí obchod. Bohužel obdržené hodinky se předbíhaly o 30s denně - nikde neuvedeno - prodejce nekomunikoval, odeslány tedy na seřízení do Onyxu. Zde zjistili, že stroj je plný nečistot od vydírajícího se samonátahu - nutná celková generálka stroje + výměna spojkového kola a spojkového pastorku - oprava za cca 4000 Kč. Prodejce na zaslané zprávy stále nereaguje - odesláno 5 zpráv.
 11. Jako asi prvni majitel musim rict ze parada, diky moc
 12. Skvělá komunikace, okamžité odeslání snad ještě než měl peníze na účtu, řemen skvělý. Díky za obchod.
 13. Tak je jasné, že nejlepší by bylo kdyby se rozebraly zde na fóru, ale nemám nic proti žádné variantě. Je to tvůj projekt a já jsem rád že mám možnost se zúčastnit.
×
×
 • Create New...