Jump to content

konnan

Member_50
 • Content Count

  64
 • Joined

 • Last visited

About konnan

 • Rank
  Pokročilejší začátečník

Profile Information

 • Fanoušek značky
  Steinhart, Omega

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jako asi prvni majitel musim rict ze parada, diky moc
 2. Skvělá komunikace, okamžité odeslání snad ještě než měl peníze na účtu, řemen skvělý. Díky za obchod.
 3. Prodám Orient feu07008dx, Mutli year calednar, průměr 43mm, strojek Orient 46D40 s 21 kameny, rezerva nátahu 40h, modrý ciferník. Hodinky jsou ještě rok a půl v záruce. Hodinky jsou nošené, mají na sobě vlásečnice a našel jsem 2 malinké ťukance na pouzdru, ale nic strašného. Takže nejhorší vadou na kráse je poškrábané sklo, viz foto. Cena 2.500,-, osobka Chomutovsko, případně pošta.
 4. Tak je jasné, že nejlepší by bylo kdyby se rozebraly zde na fóru, ale nemám nic proti žádné variantě. Je to tvůj projekt a já jsem rád že mám možnost se zúčastnit.
 5. Je to nádhera, bohužel mimo mé možnosti a ani ty oranžový monstery by na tom nevynikly
 6. Pokud u čísla není jméno, je volné, nějaké si tedy vyber a napiš to zde do postu a až tě beeman dopíše, zaplatíš dle instrukcí na str. 25.
 7. a těm co berou víc kusů ho budeš muset napsat vícekrát, a doufám, že bude pro každého originální
 8. Platba dorazila do 5 minut, nakonec osobka s rouškami a předáno dvoumetrovou tyčí. Vše proběhlo přesně dle dohody, doporučuji.
 9. Nevím jak ostatním, ale mě ten odkaz nefunguje.
 10. Motoricky je v pohodě, jinak je pravda že jsem se do něj zamiloval jakmile ho představili takže mám jeden z prvních kusů, r.v. 2015. Jinak automat DQ200 je s Superbu jen u 1,4TSI a je zde využíván na hranici svých možností (točivý moment), takže většinou do 100k km je zralý ne ganerálku.
 11. Pokud chceš diesel, 110kW je nejlepší volba, navíc je u něj použita převodovka DQ250 s mokrými spojkami, která je v pohodě.
 12. Já jsem šel do motoru z druhého spektra, 1,4 TSI 110kW, na který si tedy taky nemohu stěžovat, spotřeba do 6 litrů a na základní motor to taky nejede špatně. 2,0 TSI jsem měl půjčené jako náhradní když bylo moje v servisu a lépe mi seděla ta 162kW verze, 206kW mi přišla velká turbodíra a o moc lépe to nejelo. DCC mám stále nastavené na sport, na comfort je to děsná houpačka To že vrzají zrcátka je to nejmenší, mě odešla baterie (poprvé odtaženo do servisu), startovací tlačítko (podruhé odtaženo do servisu), po 40k km ko zadní kotouče + desky, zaseklá žaluzie chladiče (ještě že je to benzín, d
×
×
 • Create New...