Jump to content

konnan

Member_50
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

About konnan

 • Rank
  Pokročilejší začátečník

Profile Information

 • Fanoušek značky
  Steinhart, Omega

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Již je to skoro 2 měsíce a zboží stále nikde, nedoporučuji.
 2. Tak po vzájemné s Pepou jsme zjistili, že ode mě zprávy odcházely, ale k Pepovi nedorazily - důvod se prověřuje. Po vyjasnění mého problému se Pepa k celé věci postavil jako pravý gentleman a vše je vyřešeno. Tedy jednoznačně DOPORUČUJI, původní příspěvek bohužel nejde smazat.
 3. Takže přidám zřejmě první negativní zkušenost. Prvotní komunikace a odeslání bez problémů, stejně jako předchozí obchod. Bohužel obdržené hodinky se předbíhaly o 30s denně - nikde neuvedeno - prodejce nekomunikoval, odeslány tedy na seřízení do Onyxu. Zde zjistili, že stroj je plný nečistot od vydírajícího se samonátahu - nutná celková generálka stroje + výměna spojkového kola a spojkového pastorku - oprava za cca 4000 Kč. Prodejce na zaslané zprávy stále nereaguje - odesláno 5 zpráv.
 4. Jako asi prvni majitel musim rict ze parada, diky moc
 5. Skvělá komunikace, okamžité odeslání snad ještě než měl peníze na účtu, řemen skvělý. Díky za obchod.
 6. Prodám Orient feu07008dx, Mutli year calednar, průměr 43mm, strojek Orient 46D40 s 21 kameny, rezerva nátahu 40h, modrý ciferník. Hodinky jsou ještě rok a půl v záruce. Hodinky jsou nošené, mají na sobě vlásečnice a našel jsem 2 malinké ťukance na pouzdru, ale nic strašného. Takže nejhorší vadou na kráse je poškrábané sklo, viz foto. Cena 2.500,-, osobka Chomutovsko, případně pošta.
 7. Tak je jasné, že nejlepší by bylo kdyby se rozebraly zde na fóru, ale nemám nic proti žádné variantě. Je to tvůj projekt a já jsem rád že mám možnost se zúčastnit.
 8. Je to nádhera, bohužel mimo mé možnosti a ani ty oranžový monstery by na tom nevynikly
 9. Pokud u čísla není jméno, je volné, nějaké si tedy vyber a napiš to zde do postu a až tě beeman dopíše, zaplatíš dle instrukcí na str. 25.
 10. a těm co berou víc kusů ho budeš muset napsat vícekrát, a doufám, že bude pro každého originální
 11. Platba dorazila do 5 minut, nakonec osobka s rouškami a předáno dvoumetrovou tyčí. Vše proběhlo přesně dle dohody, doporučuji.
×
×
 • Create New...