Jump to content

Kasp2

Members
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Kasp2

 • Rank
  Začátečník

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 1. No tak to je moc pěkne video. Jsem rád, že jsem ho viděl a nebudu to muset zkoušet
 2. http://www.omegawatches.com/news/international-news/international-news-detail/2267
 3. Tak první video "Dark side of the moon" že by limitka s kalibrem 9300 No a na tohle se taky hezky díva.
 4. Ahoj lidi mám známého na UA kdyby chtěl někdo zjistit ceny hodink na východ od nás ať napíše model. Zkusím se zeptat. Sám se budu ptát na 311.30.44.51.01.002 MOONWATCHOMEGA CO-AXIAL CHRONOGRAPH
 5. Ahoj děkuju za radu jsem ten člověk co nenávidí návody teda hned jak je to na šroubky tak ho hledám.
 6. Ahoj nadhera já jem mám s hesalitem a nemám průhled na strojek, kde se dá sehnat ten strap? Dík
 7. Ahoj pořídil jsem si moony a ruční nátah pro mě není problém jelikož si pořád musím s něčím hrát tak je mám natažený snad pořád na full. Krom rána. (chci se zeptat jesli jim to nevadí jesli je nemám nikdy nechat dojít. Poraďte) A ještě se chci zeptat nevíte kde se dá sehnat kožený řemen?
 8. http://www.newatch.com/tienda/product_info.php/products_id/5863 tady jsem si koupil citizeny tento týden. Jinak tyhle hodinky jsem měl a byly super měl sem s kovovým tahem.
 9. Kasp2

  Citizen AS4035-04E

  To jo ale člověk se podívá kolik je hodin odečte, přičte +- hodin a přehodíto a kouká se jak se ciferníčky točí a točí až z toho očička přecházejí ... a do minuty nebo dvou má zase přesnej čas.
 10. Ahoj moje "první" omegy koupené zde na chronomagu. Díky vám, že jsem je tu mohl najít.
 11. Kasp2

  Citizen AS4035-04E

  Ahoj to jsou moje třetí citizeny mám tu značku moc rád vždy byli spolehlivé. Jedny mám dokonce už asi 10 let. A musím potvrdit přeskakování vteřinové ručičky u vybitých hodinek o dvě sekundy. Po daní na sluníčko se v klidu zase rozběhli. Baterka je tam ještě pořád původní. Jsou to prostě hodinky na furt. Dokavaď bude vysílat to radio budou i přesné.
 12. Ahoj, tak se chci pochlubit nové Citizen AS4035-04E Jsou strašně lehounké až je to nezvyk. Jinak mám moonwatche ale ty na ten sport moc nejsou chtěl jsem dny v týdnu a radiově řízené. Mám rád přesné hodinky. Koupené http://www.newatch.com, žádný problém jen jeden email o tom jak jsme na tom a pak do dvou dnu doma.
×
×
 • Create New...