Jump to content

Trololo

Member_50
 • Posts

  533
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Trololo

 1. Tak jsem to myslel . Výprodej = nakoupit
 2. Pokud by jste někdo chtěl hodlovat Cardano na Celsiusu, tak tady máte promo kódy. Když se zaregistrujete pod nějakým referral kódem, dá to dalších 50$ + weekly rewards (záleží jaké krypto tam máte).
 3. Cardano už by mělo být na Celsiusu.
 4. Já bych počkal, ať nemlátíš hlavou o zeď jako někteří kolegové zde:-)
 5. Tak snad konečně v pondělí po 6 týdenním čekání dorazí Ytong. Fakt blbá doba na stavění.:-)
 6. Vysočina, kolem Štoků. Košík tak za hodinu a půl, taška s bordelem tak za 20 minut.
 7. Taky - uloženo na Celsius a vyčkávám:-)
 8. Je to snadné z důvodu, jak se většina prezentuje v médiích apod. Stačí se kouknout na Prague Pride - s několika homosexuály jsem se bavil a všichni se od tohohle bizáru distancovali. A protože to serou do všech médií a dělají z toho senzaci, tak se toho chytají mladí lidé. A to je příklad z mého blízkého okolí. Nejedná se o dlouhodobé promyšlené rozhodnutí, kterému předcházelo x událostí v životě.
 9. To není prdel, v blízkém okolí se teď podobná situace odehrává - ještě se změnou pohlaví. Masakr, nevím co bych jako rodič dělal.
 10. Si tak říkám, jak jsem vlastně v téhle době méněcenný a nudný člověk - jsem bílý muž, který má heterosexuální vztah s bílou ženou.
 11. Alespoň tu rohožku mu dotyčný mohl přišoupnout zpět. edit: +1 za tečky nad velkým I
 12. S DEKem ani s ničím jiným nemám absolutně nic společného, pouze na podzim budu novou střechu řešit a tak jsem se pídil po informacích. Vzhledem k Vaší reakci předpokládám, že máte odůvodněný opačný názor - mohli by jste se o něj prosím podělit? A to nemyslím ve zlém, ale rád bych případně tuto krytinu vyřadil z užšího výběru. Díky.
 13. Od dvou pokrývačů nezávisle na sobě jsem slyšel chválu na plechy přímo od DEKu. Že prý to vozí z Francie a mělo by se jednat o kvalitní zboží.
 14. Ode dneška jsou na Binance pozastavené SEPA platby v eurech.
 15. Před pár lety, když bylo hrozné haló kvůli pohádce Mikeš jsme si s přáteli dělali legraci, kdy změní pravidla šachů - přece není možné, aby začínali bílé figurky. Dneska už jen čekám, kdy to opravdu přijde. Zvrácená doba.
 16. V pár signálech se objevil token DOCK. Něco jsem si o tom přečetl a vypadá to dobře, tak jsem ho za pár šupů nakoupil. Oficiální stránky - nebo použijte google.
 17. Přesně to jsem myslel, díky.
 18. Zkus Binance a traduj BTC/BUSD - mělo by to být do konce roku bez poplatku. edit: cokoliv /BUSD by mělo být bez poplatku
 19. A to Saylor včera nakoupil docela ranec:-)
×
×
 • Create New...