Jump to content

CEGY

Member_50
 • Posts

  5,488
 • Joined

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  za Prahou - směrem na Ostravu

Recent Profile Visitors

10,948 profile views

CEGY's Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

 1. To jako jo, ze tudor je marketingove prezentovanej vic jako do outdoru. Ale neni dany, že pri stejnym zachazeni na tom bude lip. Každopádně by kolega měl i zvazit tu vysku pouzdra tudoru.
 2. Co myslíš hrubejsi zachazeni? A proc? Myslíš, že ta předělaná eta nebo co tam dali výdrží víc, kdyz si je seridis v zabalenym ručníků mrdou o futra? Cely tendle model je paskvil na 1655. Nechapu logiku rolexu, ze to dali do tudoru. Kdyby rolex udelal reedici, tak jim mistni hejlove utrhnou ruce.
 3. Jedna z nejlepších recenzí, co jsem tady poslední dobou četl.
 4. Pardni garáž. Co to je za podlahu, peosim té?
 5. Hoši, nic nehrotim. Bylo to mysleno, že při ty svobodě je toho tetování všude kolem plno. A tim to pro mě již ztratilo to kouzlo. To, že si některý lidi nechavaj ruzny kktiny je samozřejmě můj subjektivní nazor.
 6. To musí být neskutečný řidičský požitek.
 7. Kdysi mělo tetování jenom par odvážných. Myslim kolem 95, kdy jsem s tim začal. Většinou na rameno. Aby to nebylo moc vidět. Předloktí bylo mimo normy a nějaké rukavy frčely jeno v tetovacim salonu Heřmanice. A xycht bylo tabu i pro tatera. Tetovani bylo pro mě kdysi určité odlišení, rebelie, H-D apod. Dnes je to o čem? Nevim.. Je to módní? Asi, ale má to úplně každý a pro mě to už ztratilo ten punc výjimečnosti. Dnes bych do toho při tý masovce vubec nešel. Tohle vlakno sem tam otevřu a divím se, jaké chujoviny nebo ohrane temata si tady někdo nechá vykerovat. Ale doba je posledni dobou divna.
 8. Jsem si uvědomil, že mám vlastně dvoje BN0118 s takovou korunkou. V tomto případě úplně v pohodě. Možná tou ochranou korunky. Takže je to asi kus od kusu.
 9. Mě ještě dost řezala na samurajich.
 10. Jsem o nich taky kdysi uvažoval, ale odradil mě povrch korunky - vzor pilnik. Měl jsem to na Marathonech a bylo to peklo.
 11. Kdes je sehnal? Ja mam na 600 poptavku v inzerci a ani ťuk.
 12. Též dobrý vkus, strejcu.
×
×
 • Create New...