Jump to content

CEGY

Member_50
 • Posts

  5,569
 • Joined

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  za Prahou - směrem na Ostravu

Recent Profile Visitors

11,382 profile views

CEGY's Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

 1. Je to pěna. Bylo to uz v trezoru.
 2. Musím si poklidit v trezoru..
 3. Nebudete někdo přemýšlet o prodeji těch novejch 2X tactical? Bych měl zájem..
 4. Budu dělat dřevěný záklop na baráku. Jaký máte názor na PUR panely? Bude stačit 16 cm panel? A taky mě zajímá, jestli do toho lezou hlodavci, třeba kuny. Názory ohledně toho jsou na netu různy.
 5. CEGY

  P: Citizen Ray Mears

  Upřesním, že baleni je bez tahu, pouze hadraky na fotce. 6300 Kč
 6. Jako že musíš mit nějakej dress code, teda polobotky. Tvl co to je za firmu, že tě tam nechaj nosit takový kramle? Děláš na STK?
 7. Já myslel tu Promaster gumu. Kupoval jsem ji na Altichrony a na těhle diverech je stejná. A je možný, že byla za 1600, už si to nepamatuju. Nicméně pokud máš modrou, tak víš.
 8. Origo guma moc pohodlná neni. Za cenu tuším 900 bych už do toho nešel.
 9. Přešels z RW na LOAKE? Celkový dojem by pozvedly barevné ponožky, si myslim..
 10. A ještě mont-bell
 11. Zdravim, nbidnu k prodeji Citizen Promaster Tough Super Titanium BN0118-55E aka Ray Mears. Paradni hodinky v poměru vykon cena, safir, monokok pouzdro, 300m atd. Kupovaný 10/22 v Helveti, tudíž v komplet bakeni a stale v záruce. Stav pouzdra diky Super Titanu bez vlasovek, krom dvou nožek od výměny řemenu. Safir čistý. Sekundovka chodí přesně po indexech. Lumi paradni. Dva hadrové neoriginal řemeny. Cena 6700 Kč. Předání v Brně nebo zasilkovna. Výměny prosim nee, zeštíhluju.
 12. Citizen BJ8000-57e K těmhle hodinkam se pojí pro mě zajímavý příběh. Někdy kolem roku 2001 jsem pracoval na lodi a tyhle Citizeny jsem vyměnil s jedním polakem za nějaký digitalky + 100$ doplatek. Nějakou dobu ponosil a koupil něco jinýho. Pote jsem je dal tatovy, ktery je nosil dalších 5 let. Koupil jsem mu k narozkam skx a po nějaké době prodal tady na foru. To bylo tak před 10 lety. Zhruba před dvěma lety se udělala reedice hodinel Raye Mearse a ja si vzpomněl, že jsem něco podobnýho kdysi měl a ty nový koupil. Pak mě ale napadlo napsat Kostře, který jsem je kdysi prodal, jestli je nemá. A k mymu překvapení měl a prodal zpět, za což díky. Kapacitator byl po smrti, ale v Onyxu prošly servisem a zase šlapou. Nejsou to tedy puvodni Ray Mears, ale to neva. Po více jak 20 letech mi zas dělaj radost.
×
×
 • Create New...