Jump to content

Jenda123

Members
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

About Jenda123

 • Rank
  Začátečník

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Libčeves
 • Fanoušek značky
  Oris, Seiko

Contact Methods

 • Skype
  honzal4146

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jenda123

  Mido

  Jde to třeba dodatečně vyplnit? asi těžko co? tu odpovědnost si na sebe nikdo nevezme.
 2. Jenda123

  Mido

  Znamená něco nevyplněná záruční karta? Dotyčný mi poslal fotky na kterých je ta karta čistá tak nevím jestli je nenechat plavat.
 3. Jenda123

  Mido

  Borci, jaká je standartní záruka na nové MIDOfky Ocean Star Diver? Po jedněch pokukuju a jsou necelý rok staré... tak jestli se bych se měl těšit na rok záruky nebo déle. Pak je ještě otázka jestli tu záruku vůbec řešit nebo se držet nepsaného pravidla, že prvních 8 let se s automatem nic nemusí.
 4. Jenda123

  Oris Aquis

  Ahoj nabídl by mi někdo Oris Aquis date nebo jiné Oris v modré? Nemusí to být přímo baikal ani jiná limitka jen modrá se mi líbí víc jak černa nebo zelená.
 5. Jsou opravdu moc pěkné asi začnu šetřit do prasátka.
 6. Asi to dopadne jak říkáte. Podřídím si jedný výletní a ty quartzky nechám na práci jako tomu doposud
 7. Jenda123

  Výběr mechanik

  Ahoj borci, chtěl bych si pořídit nějaké švýcarské mechanické časy a zakoukal jsem se do práce lidi z Oris ale není to nutnost. Jde mi spíš o to jak jsou na tom mechanické hodinky v souladu s manuální prací. Pracuji na stavbě ale nejsem denně v kountaktu s kladivem a podobným nářadím ale občas to do ruky vezmu ať už doma nebo v práci. Jsou pro tyto učely vhodné mechanické hodinky nebo bych se spíš měl poohlednout po quartzech? Popř. jaké typy strojků jsou odolnější pro mé potřeby. Děkuji za vaše nápady a návrhy. Ještě dodám že by mi nevadily starší modely a když nové tak v cenové relaci do 30
 8. Říkal, že je kupoval 2013 ale pak posílal kartu kde bylo 2004 takže je asi měl z druhé ruky či co. Pak potřeboval rychle prachy a to mi bylo divné.... Byl to známý známého tak proto obavy ale naštěstí se to vyřešilo bez nás
 9. Tak to nedopadlo a údajně jsou už prodané. Děkuji všem zůčastněným. Jinak dobrá cena mi přišla za Seamaster Dive 300m z r. 2004 bez nějakého hlubšího poškození 19000kč.
 10. Ahoj borci, dostal se mi do ruky zajímavý tip na Bondovky z r. 2013 za krásné peníze ale zárověň mě zhostil strach zda-li se nejedná o padělek. Dá se s jistotou, ačkoliv jsem daný typ hodinek nikdy nedržel v ruce, určit jejich pravost? Podle čísla, specifického znaku atd...? Díky za názory.
×
×
 • Create New...