Jump to content

jirkakoho

Members
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

About jirkakoho

 • Rank
  Začátečník

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 1. Ahoj všem. Chtěl bych se podělit o cenách PAM 312 a 359. Včera, při zpáteční cestě z Livigna / mimochodem jsem si myslel, že jsem v Polsku a ne v Italii / mne napadlo odbočit z hlavní trasy a zajet do hodinkového ráje ve Švýcarsku - Samnaun. Tolik hodinek na jednom místě - paráda. Proběhl jsem s kamarády všechny butiky a nově v prodejně Rolexu - od letošního února prodávají i PAM bez VAT + je možno usmlouvat slevu. Pam 312 jsou na mém wish listu více než rok - na prodejně je neměli. Zkoušel jsem tedy 359. Stejný rozměr, strojek P.9000, funkce, steel atd. jen jsou o něco levnější. Pro info:
 2. Perfektní a nápaditá fota, máš cit.
 3. Ahoj, obracím se zde na zkušené borce s prosbou o radu. Nevím jak se to stalo, ale do PAM jsem se postupně zamiloval - jsou na mém wish listu. Vždy, když jdu Pařížskou a míjím Carollinum, nedá mi to a musím nakouknout. Snad se někdy dočkám :-) Můžete mi pls dát tip, kde se dá venku nejvýhodněji koupit? / chtěl jsem v Samnaun / - ale tam nejsou, posílali mne do Ischglu, ale takovou slevu aby se odmázlo VAT + něco k tomu ..... nemožné. Chtít Rolex - tak super místo na koupi, dá dohodnout na ceně, jen si to chce vzít sebou nějaký starý pásek či tah pro případnou kontrolu celníků a krabici
 4. Stepánek je obrovský borec. To co předvedli a dokázali má těžko měřitelnou hodnotu - forever. A ty hodinky jsou spontální. Za mne má jedničku a s pokorou závidím to co na tom cifru má.
 5. Moje oblíbená značka, ale jsem konzerva. Na mne za hranou, i když je to jistě technický skvost.
 6. záleží kam a jak je chceš nosit. PAM jsou pouze jedny, neuvěřitelně nadčasový design, síla značky, použitelný k saku, triku, sport atd. což se ostatně nedá říci o podobiznách. já bych raději volil jedny levnější sportovní quartz a další jako oblekovky.
 7. Děkuji za vyčerpávající informace. Toho dph 21% jsem se při balíku obával. Zkusím tedy poptat swiss, případně pokud se mi podaří dostat na lyže do Samnaun.
 8. Ahoj, obracím se na zkušené matadory s prosbou o radu. Jak jsem propadl chronomagu a pravidelně sjíždím fóra a vlákna - rád bych si pořídil Zenith El Primero Chronomaster - láska na 1. dobrou. Někde tady jsem před časem narazil na tento odkaz : http://www.collectorstime.com/products/zenith-el-primero-chronomaster-open-rdm-silver-dial Nemáte náhodou s nimi někdo zkušenost + jak to probíhá, pokud kupujete mimo EU - clo atd. Díky za radu.
 9. Děkuji za opověď. Pěkné svátky.
 10. Ahoj, tímto bych chtěl požádat zkušené závisláky o radu. V jakých intervalech se doporučuje kontrola tlakovky, seřízení - tedy spíše GO servis atd. Né že bych se s nimi chtěl potápět s lahvemi, ale na hubu, tedy s ABC mi to přijde samozřejmost. Nerad bych něco zanedbal. Další dotaz je na vrtič. Zda ano či ne. Děkuji Vám za příspěvky. J.
 11. jirkakoho

  prosím o radu

  Pokud nepospícháš s nákupem, zajel bych na lyže do Ischgl - Samnaun. Swiss free zona. Tolik hodinek na 800m jsem ještě nikdy neviděl. Dá se docela dobře smlouvat + cena bez VAT.
 12. jirkakoho

  Omega PO GMT

  Nemohu si pomoct, ale designově jsou do posledního detailu neuvěřitelně sladěné. Je to dokonalá práce. Ke košili s manžetou opravdu nepasuje, ale k polo triku pecka.
 13. spíše bych to nazval motivační video. moc pěkné. napíši Ježíškovi
 14. super recenze. jsem začátečník, takže takováto renovace mi přijde jako nemožná. gratuluji !!
 15. to je pravda, u Maurice L se mi nic podobného nestalo. je pravda, že hodinkám propadávám pomalu a postupně, stále jsem total amater.
×
×
 • Create New...