Jump to content

andrew42

Member_50
 • Content Count

  55
 • Joined

 • Last visited

About andrew42

 • Rank
  Pokročilejší začátečník
 • Birthday 02/01/1987

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Chodov u Karlových Varů
 1. Pouze starší 100 let? Řekl bych, že jména jako Kari Voutilainen, Roger Smith či Vianney Halter by také stálo za to zmínit, nebo snad ne?
 2. Volker Vyskocil nabízí své hodinky pouze ve zlatě či platině. Každý komponent hodinek (vyjma sklíčka a kamenů) vyrábí ručně sám ve své dílně bez cizí pomoci. Za rok vyrobí zhruba 10 kusů a v současné době se rehabilituje z dopravní nehody, kterou měl na začátku roku(proto také slibovaný druhý model ještě hodně dlouho neuvidíme). Dodací lhůta činí v současné době zhruba 3 roky. Ceny se podle různých informací pohybují v rozmezí 60 000 až 90 000 EUR. Taky bych je chtěl...
 3. ...já se tedy také přiznávám.... Mimochodem, fejky tu sice také jsou, ale narazil jsem i na takove kousky jako je Vacheron Constantin Malte Tourbillon...takže na tom tak špatně ani nejsme.
 4. 13 kokosů za 1:15..... nejde přece o rychlost ale o originalitu vozidla 000001.bmp
 5. How about a german watch? from Glashutte??
 6. Celý ke shlédnutí tu ( pokud nevadi malinko snizena kvalita) http://www.youtube.com/watch?v=25Hg7oYMtpQ
 7. http://www.brightcove.tv/title.jsp?title=1...nnel=1126878848
 8. Líbí se mi taky, ale vyprodané, a navíc bych chtěl ciferník bez číslic a nelíbí se mi ty ručky, ale kde bych asi tak mohl splašit ten řemen?? Ten je luxusní...
 9. Rozhoduji se mezi Seiko 5 Sport a Seiko 5 sport, tedy bílá vs černá, ale chtěl bych k nim kožený řemen, ten kovový tah se mimoc nezdá. A tak se ptám: jaký a kde jej sehnat??? Díky moc!
 10. Ach ta skromnost....(superlative chronometer, officially certified....) Já bych tam rovnou napsal "best watch ever, most expensive, maximum technology, just best of all.....".
 11. Jen si nejsem moc jistý kolik vlastně ukazují hodin...
 12. Nezávislý hodinář se trochu vzdálil od původních výtvotů, byl to dobrý tah?
 13. Ale jeho nejlepší model je beztak tento..
×
×
 • Create New...