Jump to content

USER47

Member_50
 • Content Count

  2,993
 • Joined

 • Last visited

About USER47

 • Rank
  Megazávislák
 • Birthday 03/15/1986

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 1. Já nechápu, že tohle vlákno tolik lidí popuzuje. Vždyť na tom není nic špatnýho, když majitel obchodu zjišťuje u mírně odbornější veřejnosti, jak vnímaj jednotlivý značky, aby mohl uzpůsobit členění a prezentaci sortimentu...
 2. Tyhle mě neberou, ale kdyby v podobný kvalitě a s mírně nižší cenou vyšvihli nějakou variaci na 6538 s pouzdrem v originální velikosti (malosti) a bez ochrany korunky, tak bych měl trochu cukání.
 3. Každopádně ve vlákně humor je to celý zcela oprávněně. Tohle musí bejt solidní exot.
 4. No nevím, to mi ty nový přijdou o kus dál. A samozřejmě i SDGM či nový SARX maj světlý varianty.
 5. Tyhle požadavky jsou fakt jak na míru šitý SDGM nebo SARX...já bych překousl strach z nákupu v zahraničí a šel do nich.
 6. USER47

  MVMT

  Zrovna to není až taková výjimka ani u normálních hodinek:).
 7. btw: až teď jsem našel, že ty SBDN mají i verzi s nebarevnou lunetou a černým cifrem.
 8. Potápky v dámskejch velikostech jsou celkem nedostatkový zboží. Kromě klasickejch lacinejch Seiko SKX013 mě momentálně napadaj třeba SBDN017, ale ty už na tebe můžou bejt trochu výrazný.
 9. Mně zrovna colty přijdou dost "blink blink"... Jak jsi to myslela s tím náramkem v úvodním postu? Chceš něco na kůži nebo na ocelovým náramku? Ten post působí celej dost zmatečně.
 10. Nebyl jsi na nějakým divokým tahu? Tvoje posty vůbec nedávaj smysl...
 11. Jasný, já bych na fóru nechal jenom diskuze o tom, zda se hodinky za dobrou cenu prodaj rychle nebo pomalu. To dává smysl. Všechno ostatní jsou keci (sic).
 12. Lol, ty ty svoje Orienty musíš brát hodně vážně, že tě tahle diskuze tak rozlítila. Zjevně až tak, že jsi zapomněl, že nejsi moderátor.
 13. USER47

  YEMA

  Krtenek strikes again:-D. Ty hodinky maj ručičky a lunetu, tak to musí bejt to samý, ne? Co na tom, že naprosto nic na nich není ani vzdáleně podobný...
 14. Možná už to tu bylo, ale já na to narazil až teď. Geniální.:-D
 15. No, po epizodách, zhruba každej měsíc jedna větší mise. Epizodický vydávání her není žádná velká novinka, podobně to dělá třeba Telltale se svejma seriálově pojatejma adventurama. https://en.wikipedia.org/wiki/Hitman_(2016_video_game)
×
×
 • Create New...