Zaprvý zlacený invicty budou nejspíš dost velkej humus:). Zadruhý to, že se jde o zlato, není v žádným rozporu s tím, že se to bude ošoupávat. Pokud by to bylo ze solidního zlatýho kusu (což určitě není), tak to nebude vidět, ale pokud je to potažená ocel (jako že určitě ano), tak se to odrbe a bude to časem hnusný, ať už je to potažený barvou na plot nebo ryzím zlatem.