pavel1980: Díky, za reakci, slečna poslala hodinky i se záručákem platným ještě rok. Přítelkyně už vesele mačká čudlíky. Asi budu mimo téma, ale chci se zeptat, pásek hodinek má do bílé barvy fakt daleko, spíš taková slonovinová. V kontrastu se samotným tělem hodinek je to rušivé, i hrany pásku jsou jakoby začernalé, asi od oblečení. Na fotografiích z netu jsou barvy totožné, zajímá mě, zda lze pásek nejakým způsobem vybělit do původního stavu. Za tipy předem díky.