Přejít na obsah

thomasss

Členové
  • Příspěvky

    6
  • Registrace

  • Přítomen

Vše od uživatele thomasss

  1. A nevíš teda kolik může vážit ten strojek? Aspoň cca... Jinak díky moc
  2. Konečně... děkuji, mám přesně ty samé, akorát váží 154 gramů a budíky chronografu jsou trošku víc dál od sebe, ne jako tyhle, takže si myslím, že je tam ten levnější stroj. Zlato mám od svého zlatníka na 100% ověřeno. Jinak díky všem vášnivou diskuzi :-) Fakt mi šlo o JEN o váhu strojku.
  3. Vím, že ty Daytony jsou určitě levý, jsou ale z 18ti K zlata, i pouzdro i pásek - to mám ověřený. Jde mi o to kolik váží strojek, abych věděl kolik je na nich zlata. Jsou to automaty
  4. Jsou zlatý, ale pravost nejistá, proto to potřebuju vědět ;-)
  5. ahoj všem, mám Rolexky Daytona a Day Date (cca 1970) - potřeboval bych vědět, jestli někdo nevíte kolik váží strojky v hodinkách?
×
×
  • Vytvořit...