Konečně... děkuji, mám přesně ty samé, akorát váží 154 gramů a budíky chronografu jsou trošku víc dál od sebe, ne jako tyhle, takže si myslím, že je tam ten levnější stroj. Zlato mám od svého zlatníka na 100% ověřeno. Jinak díky všem vášnivou diskuzi :-) Fakt mi šlo o JEN o váhu strojku.