Jump to content

Vjace

Member_50
 • Content Count

  465
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Vjace

 • Rank
  Kandidát závislosti

Recent Profile Visitors

5,389 profile views
 1. Kurňa by se to mělo přejmenovat na “Jaké Expy máte právě na ruce?” Jsem dneska taky jedny větral - 16550.
 2. S EdWhite dnes ráno v koloně...
 3. Zdeňka je Tvoje manželka?
 4. První transakce s Jardou a vše na jedničku s hvězdičkou. Príma pokec a hodinky v perfektním stavu, přesně jak popsal. Díky moc a všem max. doporučuji!
 5. Cenu Ti negarantují. Až budou, tak budou mít na sobě nějakou cenovku a buď jí zaplatíš nebo řekneš, že je nechceš a uděláš radost někomu v pořadníku za Tebou. A jestli jsou dobrou investicí? To je otázka spíš do vlákna "kam investovať???"
 6. Teď o tom psal RJB článek na FratelloWatches. On na ně čekal půl roku, ale je to VIP Omega ambasador (prakticky). Kalibr 321 Omega produkuje 1.000 až 2.000ks ročně a dává se ne jen do Ed White, ale i do platinových meteorit dial (těch se ovšem asi prodá minimum). Reálně, pokud se na ně půjdeš v ČR zapsat a jsi bez významnější historie v OB, tak to budou spíš tak dva roky. Sent from my iPhone using Tapatalk
 7. Výslovně jsem se neptal, ale z diskuze s Dušákem vyplynulo, že tu ještě žádné nebyly dodány... To přijde poměrně zajímavé, uběhlo půl roku od uvedení, po Evropě jsou vidět, kamarád ve Švýcarsku (sběratel, ale skromný, navíc nekupuje nic nového u AD) už je dostal... Tak snad se dočkáme i v ČR.
 8. Vjace

  Tudor novinky

  Resp. 4950 CHF a 4650 CHF.
 9. Vjace

  New Rolex 2021

  Záleží na DPH dané země...
 10. Vjace

  Tudor novinky

  BB Chrona se mi líbí.
 11. Vjace

  New Rolex 2021

  Champagne a i ten modrej za mě top. Normálně mě to nahlodalo zkusit Datejusty a po těch všech GMT, Subech, Expech a Daytonách konečně zakusit klasický Rolex.
 12. Vjace

  New Rolex 2021

  Nevím, jestli to tu nebylo, ale todle je paráda: https://www.fratellowatches.com/breaking-news-rolex-updates-datejust-with-new-dial-options-but-the-hidden-126234-is-the-best-of-the-bunch/
 13. Vjace

  New Rolex 2021

  Expy I ve 36mm jsou za mě nádherné. A WG Daytony s meteorit ciferníkem jsou mega
×
×
 • Create New...