Jump to content

Pafelik

Member_50
 • Content Count

  557
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Pafelik

 1. Za mě teleskop dobrý. Nemusíš toho ani tolik umět, aby ses dokázal slušně ubránit a navíc je výhoda, že toho člověka můžeš jen sešvihat a nemusíš mu ublížit. Podle mě je to ideální nástroj na zvládnutí situací, ve kterých nejde o život a kde by byl nůž už moc. Když na tebe nastoupí nějakej Bruce Lee, tak ti to omlátí o hlavu, ale to se hold nedá nic dělat.
 2. http://www.facebook.com/cipa.store Dovolím si takové menší reklamní okénko. Když u pokladny řeknete heslo "Kozí dojí krev" nebo pro méně otrlé "Chronomag", tak u nás máte pěknou slevu. Máme myslím spoustu moc dobrých věcí za rozumné ceny, takže jestli to máte kousek, tak se přijeďte podívat.
 3. Já ty Moony úplně miluju! Doporučuju PhenomeNato strapy. Super kvalita a vypadají skoro jako origoš Omega. Za cenu jednoho originálního můžete mít čtyři.
 4. Na chvilku jsem je opustil, ale nemohl jsem bez nich být...
 5. Nějak mi to sem ty fotky hází na stojáka...
 6. Zbraň bez náboje v komoře nosit nechci. To vím, že by nemuselo klapnout v momentě, kdyby byl opravdu průser. Každopádně se začíná blýskat na lepší časy. Teď jsem vzal G43 do přírody v noci a zkoušel jsem jak funguje ta svítilna s laserem. V kombinaci s těma tritiovými mířidlama je to fakt boží kombo. Nebál jsem se vlka nic. Takže dávám G43 ještě šanci, protože ve tmě je to fakt neuvěřitelný vybavení. Musím to někdy zkusit na venkovní střelnici ve tmě.
 7. Vypadá to, že tyhle u mě chvilku vydrží. Nikdy bych neřekl, že budou tak pohodlný.
 8. Možná je to jen v hlavě, ale revolver ve Sticky holsteru mi připadá úplně neškodnej. Dám si to za kalhoty, strčím to do tašky, do kapsy. Tak nějak se toho nebojím. Promáčknout spoušť dá hodně práce a je téměř vyloučené, aby se to stalo nějak omylem. I kdyby to někdo našel a vyndal, tak už musí vyloženě chtít to zmáčknout, aby to vystřelilo. Když si dám ten holster s Rugerem do auta mezi sedačku a středovou konzoli, tak se nebojím ani toho, kdyby zbraň někam zapadla. I kdyby se válela na zemi v holsteru, tak se nic nestane a nestane se nic, ani kdyby to vypadlo z holsteru. Není to tak, že bych
 9. Jsem otrávenej... Pořídil jsem G43, dal jsem na to svítilnu s laserem Streamlight, mířidla Truglo TFX omotal jsem to Talon gripem, koupil jsem jak Sticky holster, tak IWB kydex. Je to pecka, vypadá to krásně, funguje to krásně, střílím s tím přesně, ale NENOSÍM TO... Ach jo. Každý den sáhnu po Ruger LCR, hodím ho do Sticky holsteru a pak to hodím to do tašky nebo když mám volno, tak to fláknu do kapsy u kraťasů, vozím to v autě mezi sedačkou a konzolí nebo prostě to někde mám. Když potřebuju, tak to dám za kalhoty... Bohužel to pro mě je jediná nositelná věc a nemám u té zbraně strach nechat
 10. Já si tam kdysi kupoval ty šedé semišky Sweyde a musím říct, že je to boží bota. Láká mě si objednat další druhy ze Švédska..
 11. Nejsou moje. Jen mi to přišlo škoda nevyfotit. Taková sestava se zas tak často nevidí...
 12. Včera jsem toho měl plnou ruku!
 13. Já bych chtěl pořádně ošuntělého semišáka světle hnědýho jako dělá Panerai. To vím, že bude problém, protože takovej materiál jsem u Ondry neviděl.
 14. Já už si od něj nechal dělat spoustu řemenů, ale zatím nikdy na Panerai. Jeho práce je TOP!
 15. Nechávali jste si někdo dělat řemínek na Panerai v Šíma Prague? Musí být v řemínku ta trubička nebo to neřešíte?
 16. Teď si vzpomínám, že jsem je od Tebe nekupoval, ale spíš jsem Ti je prodával. Kupoval jsem asi od Sibirnayi... 335 jsou boží. Musím říct, že jsem asi hezčí hodinky naživo neviděl.
 17. Já už měl kdysi dávno od Frantíka jedny Panerai ocelový základní, takže o své Panerai panictví jsem přišel už dávno. Tohle je pravda trochu z jiného vesmíru.
 18. Musím Sebastiana taky pochválit! Bezproblémová a rychlá domluva, vše bylo v pořádku, hodinky perfektní! Osobní setkání bez problémů. Je to sympaťák, ale bohužel nebylo možné úplně pokecat kvůli jazykové bariéře.
 19. Tohle je neskutečný vlákno. Já taky strašně rád vařím, ale bohužel neumím fotit, aby to bylo k pochlubení.
 20. Máte tady někdo Ruger LCR? Nakoupil jsem k tomu hromadu věcí z nichž polovinu nepoužívám, tak mě napadlo, že by se to mohlo hodit někomu. Mám pěkný pouzdro od Alien Gear Holsters, světlovodnou mušku atd.
×
×
 • Create New...