Jump to content

Roland Sands

Member_50
 • Posts

  1,482
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Roland Sands

 1. Gratulace! Tak tohle bude zábavná hračka Pak sem šoupni pár vět s postřehy, jsem zvědav jak budeš spokojený.
 2. S tímto tvrzením nelze než souhlasit .
 3. Jen doplním... fotografkou byla Alžběta Jungrová viz.odkaz. https://www.alzbetajungrova.com/about
 4. V tom případě se nedivím že máš ztuhlý svalstvo. To bude pěkná dřina ruku zase rozhýbat.
 5. Tak to máš asi jinou... já vyfasoval něco takovýho viz.foto a nic moc.
 6. Tak to mě mrzí. Tohle bude asi největší nevýhoda fixace pomocí drátu. V případě fixace pomocí šroubů a destičky takové podráždění kůže nehrozí ale zvětšuje se riziko zánětu/infekce (větší operační rána a ne vždy jde tuto metodu použít). Kost asi ještě plně strostlá nebude ale drát ji drží pevně pohromadě, tak ti to tak připadá. Ortézu jsem sudal asi po týdnu. Úraz se mi stal na začátku léta a dost jsem pod orézou potil, navíc když je kost pevně zafixovaná drátem tak jsem měl za to že je prakticky k ničemu. Tím ovšem nechci říct že je to tak správně . Přeji ať kontrola dopadne dobře a drát překáží co nejméně.
 7. Když tě tady vidím... jak to vypadá s tou kličkou? Dráty nepřekážejí, hybnost dobrá? Už byl nějakej trenažer?
 8. Netušil jsem že takto pěkná motorka vyvolá tak kontroverzní reakce ohledně výkonu. O problému který tu zmínil ggrand jsem neměl tušení. Na V4S jsem měl možnost se v létě svést a výkon tam opravdu nechybí (nevzpomínám si ani na jeden moment kdyby mě napadlo: škoda že to nejede trochu víc ). Ovšem v případě že bych streeta pořídil, nechal bych palivovou mapu přehrát. Protože tato motorka dává smysl jen jako hračka na okruh s kterou si můžeš slítnout na kafe. Tak nevím na kterou stranu barikády se přidat
 9. Mohu poprosit o více informací o tomto problému, předem díky.
 10. “Novej“ pouliční bojovník je tu. Co na něj říkate? https://www.ducati.com/ww/en/bikes/streetfighter/streetfighter-v4-sp
 11. Proč o těchto tématech už téměř nelze rozumně diskutovat. https://forbes.cz/za-nenavisti-na-socialnich-sitich-stoji-strach-i-soucasne-elity-v-cele-s-prezidentem-mini-psycholog-vasak/
 12. Další balíček... kolik že toho USA za poslední 2 roky pustili do oběhu? Jenom na boj proti pandemii to mělo být $3.40 trillionu.
 13. Odpověď Johna Aarona (bývalý inženýr NASA a letový kontrolor během programu Apollo) na otázku zdali nám dnešní technologie usnadní další lety na Měsíc nebo naopak zkomplikuje. zdroj: podcast BBC 13 Minutes to the Moon Just because you have the technology make system complicated, doesn't mean you should.
 14. Úžasný projekt Formula Supra build. https://www.youtube.com/watch?v=EYcDL59OxS4
 15. Tak to vypadá dobře, důležité je aby dráty neobtěžovaly/nedráždily kůži jak uváděl uživatel Mikca. Já měl ruku do operace prakticky nepoužitelnou, po zdrátování už se daly provádět drobné úkony jak píšeš výše. Asi hodně záleží na místě a velikosti zlomeniny. Kamarád si zlomil kličku na snowboardu a vyfasoval jen ortézu (nechalo se to přirozeně srůst). Což mi přijde jako nejhorší varianta, bohužel jsem neviděl rtg tak nevím v jakém rosahu zlomenina byla. Kluci z motocrossu většinou dostávají destičku a šrouby (velká jizva + větší pravděpodobnost zánětu). Takže dráty jsou taková zlatá střední cesta. Přeji tedy rekonvalescenci bez komplikací a ať to dobře sroste. Pak se šoupni ten rtg .
 16. Tak to nakonec ve stř. dopadlo... ještě že tak. Jaká je hybnost po operaci a rentgen po výkonu by nebyl? Promiň že otravuju, jsem jenom zvědavej jak se opravují různé zlomeniny klíční kosti .
 17. Když jsem Kid_A sype tak krásný fotky tak jsem je musel taky vytáhnout
×
×
 • Create New...