Jump to content

pepyczek

Member_50
 • Posts

  1,165
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by pepyczek

 1. Hodinky jsou stále k dispozici, cena stejná - 14 000 Kč včetně pošťáka.
 2. Poslední sleva na 14 000 Kč.
 3. Tak popojedem na 14 500 Kč. Nové stojí od 25k výš .
 4. Jsou parádní! Díval jsem se na stránky GO a překvapilo mě, že ty tříručky už nenabízejí, pouze chrona...
 5. Pár zájemců kroužilo, ale hodinky jsou stále volné.
 6. 16 000 Kč za tyto parádní univerzály s tritiem a šroubovací korunkou.
 7. Ahojte, prodám hodinky značky Ball, model Fireman Enterprise NM2188C-S5J-BK. Zakoupeny v listopadu 2018 u AD, kompletní balení, jak vidíte na fotkách. Specifikace: průměr: 40 mm kalibr: Ball RR1103 (ETA 2824), rezerva chodu 38 hodin WR: 100 m, šroubovací korunka tritium H3 na ručkách a indexech cena: 16 500 Kč, bez výměn Silně preferuji osobní předání v rámci Zlínského kraje. Díky za prostor. Pepa
 8. Veverka od Valáška.
 9. Moje moony, zakoupené 12/2019, se v poslední době začaly dost zpožďovat. Poslal jsem je do Onyxu, kde je v rámci záruky rozebrali a udělali kompletní servis strojku. Teď zase šlapou tak, jak mají :-). Chci tímto poděkovat za kvalitní servis a bezproblémovou komunikaci, v budoucnu se na vás určitě zase obrátím.
 10. Já měl 27 otázek za 20 min., výsledek 128 :-).
 11. Dnes ZOO Lešná, tatínek od dvou dětí na ruce Suby nebo SD :-).
 12. @tombas Díky, mrknu na to. Nebo ji navrhnu, ať přitlačí a vezme Nivonu NICR 520, ta tady byla několikrát doporučována.
 13. M. Elsberg - Blackout Ze začátku mi trvalo, než jsem se zorientoval v tom počtu postav a míst, ale jinak fajn kniha.
 14. Kolegové, jdu si pro radu. Sestra shání automatický kávovar, budget má kolem 300 euro. Měli nějaký od DeLonghi, ale byl stále v servisu, asi špatný kus. Co byste doporučili? Díky.
 15. @Irwinek Proč někomu vadilo, že to je z Arménie? Demon's Share neznám, resp. jsem nepil. Jestli máš rád nedoslazované rumy, doporučím něco s podobným názvem: Duppy Share, je to blend rumů z Jamajky (palírna Worthy Park) a Barbadosu (Foursquare) :-).
 16. Měl jsem jen jednu skleničku, ale to, cos popsal, tak sedí . Až si dám někdy další, napíšu .
 17. Z destilátů mám rád rum (Barbados, Jamajka, Martinik) a slivovici, tak teď zkouším něco nového. A je to moc dobré :-).
 18. Kolegové, manželka má o víkendu narozeniny a rád bych jí něco dobrého uvařil. Nemáte někdo osvědčený recept na kachní prsa? Díky!
 19. Ahoj, je v rámci Wordpressu možné vytvořit uživatelský účet, skrze který by mohl někdo na stránky pouze nahlížet, nikoliv nic upravovat? Stránky jsou zatím v maintenance modu, takže pro veřejnost nepřístupné. Díky.
 20. Kolegové, jdu si pro radu. Jaký byste doporučili účet pro OSVČ? Co jsem se tak letmo díval, nejlépe mi vyšla mBank s jejich mKonto Business. Díky za tipy.
×
×
 • Create New...