Přejít na obsah

pohlodekj

Členové_50
  • Příspěvky

    116
  • Registrace

  • Přítomen

Vše od uživatele pohlodekj

  1. Přijel na návštěvu kamarád
  2. Já se musím přiznat, že bych do barevných taky nešel, ale třeba 20ti leté dceři se zas nelibí žádné Rolex, až na barevné OP. Takže asi nějaká cílovka bude
  3. Nn, není to bicolor. Ale snad na všech fotkách, který jsem vyfotil ta luneta háže barvy skoro jako do žlutého zlata. V reálu tak naštěstí nevypadá, protože nejsem zrovna velký fanoušek bicoloru, ale třeba do toho taky jednou dozraju. Dřív jsem taky nechápal, jak se někomu můžou líbit rolexky . Jinak 4 měsíce čekačky na DJ mě docela překvapily. Nabyl jsem tu na fóru dojmu, že to není úplně TOP žádaný model (já je teda dost žeru ), tak že budou brzo k dostání.
  4. Po čtyřech měsících čekání jsem se konečne dočkal svých prvních Rolex
  5. Tak to já zatím na DJ 41 čekám už něco málo přes 3 měsíce
  6. Ahojte, poradíte mi nějaké dobré zahraniční stránky zaměřené na Rolex? Ďekuji
  7. Ta korunka tam fakt moc trci. A cena? Na to ze jich vyrobi jen 50, tak je to asi pochopitelne. S ohledem na cenovou politiku Eltonu mi to pripadne jeste normalni.
  8. Ptal jsi se na dostupnost?
  9. Ja byl před dvěma týdny u Bechyněho, šel jsem tam původně omrknout DJ, ale nakonec mě chytili explorery I. Tak nějak bláhově jsem si myslel, že je to je model o který není takový zájem a že by mohl být časově dostupný. Slečna mě vyvedla z omylu, když mi oznámila, že se mám připravit na čekací dobu až 12 měsíců .
  10. Pekny, tak trochu explorery v modre. To by se mi libilo
  11. Dnes u Bechyneho. Puvodne jsem sel vyzkouset jine rolexky, ale ty explorery me dost mile prekvapili.
  12. Na kolik vyjde jubilee, kdyz ho kupujes samostatne?
  13. Na 34 teda fakt vypadaji na tve ruce slusne.
  14. Zdravím všechny rolex odborníky a nadšence. Zatím nemám žádné rolex, ale vážně zvažuji nákup DJ 41. Chtěl bych se zeptat, jestli máte někdo osobní zkušenost s náchylností fluted bezel vs. smooth bezel na poškrabaní. Děkuji
  15. Ty meli na kramu, nebo jsi na ne cekal?
  16. Tak takhle bych je bral vic nez datejusty
  17. Nn, to je na hodinky co mám po dědečkovi :-). Dávám je teď dohromady. Za ty roky se na nich podepsala práce tvořivých československých hodinářů. Nemají origo ručičky ani korunku a sklíčko tvarovětaky úplně mimo. Na Antih-hodinky už jsem kdysi psal. Viděl jsem ale, že měl někdo tyto Longinesy zrepasované včetně nových ručiček. Nová výroba už není originál, ale když originál není, tak co se dá dělat. Spiš jsem se chtěl zeptat, jestli někdo nemá podobné zkušenosti a neporadil by jaký rozměr by tam pasoval.
  18. Omlouvám se jestli zrovna píšu do špatného vlákna. Chtěl jsem se zeptat, jestli by mi někdo neporadil, kde sehnat katedrální ručky k Longines MVS. Originál ručky už asi nikde k sehnání nejspíš nebudou, tak jestli nevíte, nebo nemáte zkušenosti jaké by tam pasovali. Předem díky za odpověď
  19. Paradne zpracovane. Dekuji za pekne pocteni :-)
  20. Kde se pise, ze se s tim Elton nehodla smirit? Samozrejme, ze si myslim, ze je spravne, ze se s tim nehodla smirit.... jen jsem tohle info nikde nezachytil
  21. Tak ty svoje jsem uz otevrel. Muzete je prihodit do seznamu Stroj c. 7426762 Pouzdro 23647 Kalibr 15,68Z
  22. Zrovna tak si nejsem jistý origanitou korunky.... Máte někdo nějaký typ, kde sehnat originál Longines ručky?
  23. Lumi je puvodni. Tady to moc neni z fotky videt, ale je spis takova vykrystalizovana, proto tak nedrzi linie cisel. Premyslim jestli ji s cistenim nechat odstranit a nechat tak, nebo ji nechat znovu natrit. Videl jsem zu i par dost zdarilych renovaci
  24. Pri procitani tohoto vlakna jsem narazilna spekulace ohledne gravirovani napisu MVS. Pri patrani na internetu jsem ale na instagramu nasel scan dopisu z archivu Longines, kde tvrdi, ze napis MVS gravirovali primo v tovarne Longines.
  25. Pak mam od nej jeste tyto Lemania
×
×
  • Vytvořit...