Jump to content

Kondrys

Members
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

About Kondrys

 • Rank
  Začátečník

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Brno
 1. Je pravda, ze holky ted hodne nosi panske hodinky, takze mozna si je umim predstavit i na holce:)
 2. Ahoj, na oblekovky jsem nikdy moc nebyl, ale v nové práci nosím hodně košile a sako, takže záminka byla na světě Požadavky byly jasné, co nejtenčí pouzdro, aby pěkně klouzaly pod rukáv košile, nadčasový design, aby nikdy nevyšly z módy, dále musely být střírbné, aby ladily ke každé košili nebo saku, no a protože jsem na švýcary, lovil jsem v těchto vodách. Pak jsem tady uviděl inzeárt od Aloise a už to šlo rychle. Tímto bych chtěl poděkovat za super jednání a komunikaci:) Když jsem otevřel krabičku, byl jsem z nich paf, já i přítelkyně jsme šeptali:)) Jsou nádherné, v perfektním stavu, už se
 3. Ahoj, asi si říkáte, že nic originálního, ale vždycky jsem je chtěl, tak jsem po nich skočil Líbí se mi, že jsou robustní, odolné, ale zároveň na ruce působí luxusně. Prostě nemám strach, že s nima někde něco trefím a když, tak jim to neubere na kráse. Moje první automaty, když nepočítám Zeno Watch Basel, které jsem měl dva týdny... 45mm na mě bylo prostě moc. Rezervu píšou 46h, což je mi celkem jedno, hodina sem, hodina tam. Automaty stělesňují můj malý vzdor proti dnešní elektronické době, kdy si bez elektriky skoro neškrtneme:) Daň za tuto klukovinu je výška pouzdra 15,2mm, holt jsou to ci
 4. A sakra:) my nováčci teď máme těžký pocit méněcennosti:))
 5. Moc hezké, líbí se mi ciferník s logem. Jinak automaty mají taky průhledné dýnko.
 6. Asi trošku s křížkem po funuse, ale zkusil jsem nosit 47,5mm a moc mi to nesedlo. Před tím jsem nosil a stále nosím 39mm, ale uměl bych si představit o trošku víc. V každém případě u mě platí méně je více.
 7. Ten bronz s hnědým řemenem vypadá neskutečně retro:)
 8. Ať dobře slouží a hodně intenzivních zážitků
 9. Pokud někdo nemá vyloženě potápky, tak na dovolenou k moři je tah ideální. Aspoň teda já nemusím mokrou useň na pokožce, dlouho to schne, atd. Takže jako alternativa se mi ten tah velice líbí a primárně samozřejmě řemen.
 10. Škoda, říkal jsem si, jestli to není třeba znamení k dopadení stejnojmenmého sériového vraha:))
 11. A jak se díváte na Zeno-Watch Basel? Četl jsem tady názory, že se jedná o průměrného výrobce s průměrnými hodinkami. Samozřejmě ve srovnání s IWC je průměrné kde co, ale ve srovnání se značkami výše?
×
×
 • Create New...