Ale jo máte pravdu jako beta zářič je tritium slabé ale zase levné, nepotřebuje baterky malé a na noc se dá položit na hodinky..., Nevíte někdo jestli se někde dá koupit samotná trubička bez pouzdra. Dík
Zdravím, tak mne napadlo jak nabíjet podsvícení mechanických hodinek, některým z trvale svítících tritiových přívěsků - např. na noc to položit na ciferník nebo si to dát pod oblečení v místě ciferníku? Mělo by to fungovat.
Zdravím, včera jsem viděl v jednom Pražským bazaru stejný Aviatory a taky nešla zašroubovat korunka - takžě je to nějaká systémová chybka. Jinak i takhle prasečí oprava funguje i za deště - nemlží se. Včera jsem s Aviatorem štípal dřevo a taky ok super je doba chodu vcelku zaručeně 48 h. Chtěl jsem je uložit do archivu ale nějak jsem si je oblíbil.