Tyhle hodinky vlastním asi rok v modrém provedení s klasickým displayem. Nosím je na sportování a na výšlapy do přírody. Jsou naprosto bezproblémové. Měl jsem trochu obavu, že mi bude chybět radiem řízené seřizování času, ale považuji to za příplatek více než 2000,-Kč za vyšší model za zbytečné. Jednou za měsíc si těch pár vteřin nepřesnosti seřídím. Jsou na ruce vahou nepostřehnutelné, ale velikost by mohla někomu s menším zápěstím vadit. Často využívám graf měření tlaku, kde se dá odhadnout počasí pro několik dalších hodin. To se v přírodě dost hodí. Měření teploty nepoužívám, protože sundávat je z ruky a někde pokládat na několik minut a pak odečítat teplotu je otrava. Sklíčko je v hodinkách dostatečně zapuštěné, takže téměř nehrozí jeho poškrábání. Zobrazení na display považuji také za jednu z kladných vlastností těchto hodinek. Mají dostatečně velké segmenty a několik zobrazovacích polí, takže v jednu chvíli jsou schopny zobrazit několik údajů najednou. Ovládání je už klasika Casio - jednoduché a podobné jako u ostatních Casií. Takže pokud jste vlastnil někdy v minulosti digitální Casia, tak si rychle zvyknete. Považuji tyto hodinky vzhledem k dobíjení solárem a přesnosti chodu za téměř bezúdržbové. Pokud potřebujete hodinky tohoto typu na menší zápěstí, tak doporučuji verzi prg-300, jsou stejné jen v menším pouzdru. Pokud potřebujete naprostou bezúdržbovost, tak se poohlédněte po vyšší řadě prw-3000,3100 nebo 3500. Doufám, že Vám těch pár postřehů pomůže při výběru.