Jump to content

Andreas

Member_50
 • Content Count

  198
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Andreas

 • Rank
  Učedník
 • Birthday 10/03/1961

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.vanke.webnode.cz
 • ICQ
  238158745

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  od Prahy kousek
 1. Je to můj hrdina, kapitán Archibald Haddock z Tintina. After twenty years of navigation, the Captain becomes Tintin's best friend. Haddock is the descendant of the "Chevalier" François de Hadoque, marine captain under Louis XIV. Introduced in Crab with Golden Claws, the Captain has an impulsive character and is as often passionate about something. This passion he often experesses in a torrid barrage of verbal invective which is quite amusing. But apart from that, he really is a very sensitive man who gets on very well with Tintin, for whom he would (and has) risk his life. Although he yel
 2. Dobrý den všem - kde hledáte na internetu úplně ten nejpřesnější čas? Znám stránku www.presnycas.cz, která se mi předčasem přestala správně zobrazovat. Na stránce http://www.in-cas.cz/ jsou uvedeny dva čas, jeden "ručičkový" a jeden zobrazovaný číslicemi. Znervózňuje mě, že tyto dva časy nejsou shodné Věřil bych US NAVY http://tycho.usno.navy.mil/simpletime.html jenže mi chybí naše časové pásmo... Tady je to zase jen na minuty ... http://www.worldtimeserver.com/current_time_in_CZ.aspx Takže snad tady ? http://wwp.greenwichmeantime.com/time-zone...czech-republic/ (Omlouvám se, pokud zd
 3. Zdravím, domnívám se, že se právě zde nejedná o FAKE, protože se nevydávají za Omegy. I když vše vypadá "skoro jako", jsou to podle mě ne-fake hodinky. O jejich podstatné inspiraci není třeba mluvit a samozřejmě již vůbec není třeba přemýšlet o tom, co je vevnitř za strojek.
 4. Ahoj, měl jsem u mramorového těžítka uvolněný ten knoflík nahoře a než bych experimentoval, odnesl jsem to na Olšany do kamenictví, kde dělají náhrobky. Opravili během minuty zdarma nějakým tmelem. Není nad to se obrátit na odborníky.
 5. Doporučuji navštívit http://www.antik-bazar.cz na Libeňském ostrově. Zrovna dnes jsem tam prohlížel krásné psací stoly a knihovny. Asi před čtvrt rokem jsem si tam koupil nádherný psací stůl, tmavý dub, dvířka kořnice, nohy-koule, třicátá léta, 10 T Kč.
 6. No, když se dobře trefíš, tak ten vliv je dost podstatný, myslím si
 7. No, nakonec nejsou tak špatný, ale ten nápis - v tom se připojuji. Další věc, která mi nesedne je příliš velká rozmanitost značek, označujících jednotlivé hodiny - trojúhelníček, kolečka, obdélníček na šířku, obdélníček na výšku, čtvereček (menší obdélníček = datumka).
 8. No, když si vzpomenu, že jsem v 10 dostal své první primky... Já bych pořídil asi takhle něco http://www.olive.cz/zho25189359-Timex+Yout...t+Timex+Outdoor, i když jsou quarz.
 9. No...výzkumy... a před několika lety bylo vyzkoumáno, že 60 % krádeží v obchodních domech mají vždy a celosvětově na svědomí zaměstnanci ...
 10. HR manažer, dříve se tomu říkalo kádrovák....
 11. No, je to trochu blbost podle mě, ale alespoň má s sebou člověk kus provázku. Takovýto řetízek umí udělat každý trochu odrostlejší skaut v patnácti. Ta přezka - to je jachtařská sponka, existují různé velikosti.
 12. Jsem starej, podměrečnej a ještě i dost tlustej, achjo....
 13. Přesněji řečeno měl jedny hodinky...ale na každé ruce...
×
×
 • Create New...