Jump to content

Fany

Member_50
 • Content Count

  87
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Fany

 • Rank
  Pokročilejší začátečník

Recent Profile Visitors

945 profile views
 1. Dobré vědět, se případně ozvu - díky. Ovšem není nějak moc času. Jinak máme chatku v Břevništi mezi Osečnou a Hamrem
 2. Ahoj, každý výlet dobrý. Jsem z Liberce a za Osečnou máme chatu, tak znám. Tam za Ještědem udělali ty cyklostezky pěkný. A co koupání na Hamru? V TV říkali, že už tam není moc kvalitní voda, ale to tam bylo snad vždy jak to není hluboké. Jinak já dával tu sobotu také jen cca 55 KM a to z Liberce na koupačku do Hrádku na Kristýnu a zpět. Jak je takové vedro, nejlépe zajet někam do lesa. Fanda
 3. Supr, díky za report. Jo. Jo. To České Švýcarsko je prostě krása. Už se těším. Jedeme snad 3. rok po sobě. Dříve Šumava, Jeseníky, Krušné hory. Ovšem banda se rozrostla ze 3 lidí na 6, tak se obávám, že letos to nebude o moc kilometrech. A tu zácpu tam budeme dělat ve finále ještě my:-)
 4. Ahoj kluci, v srpnu valíme s kámošeme na 4 dny na kola do Českého Švýcarska. Nejste tam pls někdo nyní v té oblasti? Zajímalo by mě jen orientačně kolik tam je nyní lidí. Mám trochu obavy, že v aktuální situaci s COVID tam bude našlapáno. Díky za případnou reakci a hodně šťastných kilometrů na kole:-)
 5. Díky. Nákup toho Focuse už jsem si rozmluvil. Ještě 1x jsem to projel před prodejnou a vzápětí dojel na mém kole Superfly domů a nemá to smysl.Ten Procaliber bych také bral jako upgrade. Nemám moc srovnání s testama jiných značek kol, ale je mi příjemná stavba rámu od Treku. A ještě se zeptám na ten "IsoSpeed". Je to znát? Je to rozdíl? Kdy a jak má vlastně fungovat? Já pokud jedu z kopce, jsem na nohou a to asi vliv moc nemá. Nebo je to znát pokud na kole sedíš a jedeš přes malé nerovnosti?
 6. Na Orbeu jsem koukal, ale potřebuji L (mám 182 cm). Já si prostě vždy něco vezmu do hlavy a pak i jdou i racionální důvodu pro nekoupi stranou. Já jsem strašný na nakupování :-)
 7. ahoj kluci, chtěl jsem vás jen požádat o shlédnutí či spíše "vymluvení" koupě nového biku. Zrovna za 1 měsíc jedu na kola na dovču do Krušných hor a tak mně napadlo pořídit nové kolo (jezdíme takto už asi 5 let každé léto s kámošema na Šumavu, Jeseníky, České švýcarsko apod.). Aktuálně mám hliníkového Treka Superfly 5 2015 (2x10). Přiznám se, že asi né moc racionálně, ale tak nějak jsem zatoužil po 1 převodníku a carbonu. A zrovna u nás prodávají za 33 000,- černého Focuse Raven 8-6 rok 2019. Je to tento kousek: https://www.newbike.cz/focus-raven-8-6-2019/d12358 Trochu jsem ho už projel
 8. tak tedy dorazím. Zkusím to nějak zařídit, abych dorazil i dříve.
 9. Zdar hoši, já bych mohl tak na 80%, ale až po 20:00.
 10. zdar, tak to posuneme a budeme směřovat na konec toho července. Se tady pak ještě dohodneme.
 11. Zdar hoši, tak jsme se nějak dlouho neviděli a co tedy udělat srázek. Asi se to nikomu nechce organizovat Máme pěkné počasí a plno terásek. Co vy na to??? V týdnu ve čtvrtek, nebo v pátek či sobotu ať se můžeme zdržet? Minule jste byli tuším ve Šnytu a asi dobrý, ale co nějaká terasa? Napadá Vás něco? Mně např. v Pražské ulici restaurace Mlsnej Kocour (http://mlsnejkocour.com) nebo terasa v Legendě (http://legenda-bar.com/). Ale určitě Vás také něco napadne, abychom se dohodli. PS: nic nového nemám, ale rád Vás uvidím a dáme nějaké Fanda (Fany)
 12. Od Michala jsem kupoval Nato k hodinkám. Super rychlá domluva, vstřícnost a ochota na maximální úrovni (byť šlo cenově o drobnost). Ještě 1x Michale díky.
 13. Prodával jsem hodinky. Rychlá reakce, rychlá domluva, platba dle dohody a spokojenost. Prostě obchod jak má být.
 14. Bych se tedy také dostavil, pokud bude flek. Byť tedy žádné nové kukačky nemám.
 15. Již 2x obchod (kupoval jsem hodinky) a vše na 1+. Perfektní domluva, komunikace i zaslání zboží.
×
×
 • Create New...