Jump to content

Yen.da

Member_50
 • Posts

  151
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • ICQ
  235676019

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Certina, Omega, Rolex, Breitling

Recent Profile Visitors

4,114 profile views

Yen.da's Achievements

Učedník

Učedník (4/8)

 1. Prodám své vintážky Certina Biostar. Jedná se o hodinky s unikátní komplikací - zobrazením biorytmů. Na věncích je zobrazena aktuální fyzická, emoční a intelektuální úroveň nositele. Věnce je nutné zpočátku nastavit dle rodného čísla. Někde na to mám návod. Spoustu informací o hodinkách najdete na https://www.vintagecertinas.ch/en/certina-biostar/ Stav hodinek hodnotím jako dobrý vzhledem k jejich věku. Drobné oděrky na pouzdře. Pouzdro má 39mm, hodinky jsou tedy nositelné i na větších zápěstích.. Na číselníku je nad indexem 6 patina - poškozený lak. Na fotkách je to, myslím, vidět. Nijak mi to při nošení nevadilo. Hodinky byly v prosinci na celkové opravě u Tondaka, kde platí roční záruka. Paragon z opravy přiložím. Aktuálně jsou na hnědém pštrosovi, který není součástí nabídky. Cena 12 000 Kč předem na účet. pošta nebo zásilkovna je v ceně.
 2. Ahoj, nechtěl by někdo pustit bílé Colty ? Dík za nabídky.
 3. Prodám koženou bundu Mirage v motorkářském stylu , jen jsem jí vyzkoušel - je mi malá. Velikost je psaná M, reálně spíše S. Takže pro chronomagory nebo rodinné příslušníky subtilnejší postavy. cena 3500,- možnost osobního vyzvednutí a vyzkoušení v Plzni, Berouně nebo Písku.
 4. Bezva vintážky Certina Blue ribbon TV stále k dispozici.
 5. Želvy prodané, Televizky Blue ribbon zůstávají na prodej. Díky za nabídky.
 6. Popojedem… Želvy - 3700,- Blue Ribbon - 3500,-
 7. Rozhodl jsem se prodat dvoje ze svých vintážek - už asi rok nebyly na ruce a to mi přijde škoda. 1) Certina DS2 (Želvy) Stav odpovídá fotkám, nějaký ten škrábanec i menší ťukanec se najde, ostatně s tím se u vintážek počítá. Neoriginální korunka - už jsem takto koupil. Uvnitř strojek Certina 25-66 s manuálním nátahem. Gumový řemen v ceně. Hodinky by si zasloužily vyčistit a namazat. Cena vzhledem ke stavu 4000 Kč včetně zásilkovny. 2) Certina Blue Ribbon (TV) Velmi pohodlné nizké pouzdro, Neoriginální tah. Uvnitř automat Certina 25-651. Opotřebení je vidět na fotkách, lehké škrábance - nic co by nešlo rozleštit. Cena 3800 Kč včetně zásilkovny. Komentáře a otázky prosím do SZ. Díky.
 8. Pokud bude modrej poškrábanej cifr,počítejte se mnou. Bronz je pro mě Ok.
 9. Je pravda, že prodejní vlákno prostě k Chronomagu patří. Sám jsem prodal/koupil několikery hodinky. Chronomag je pro mě zárukou férového jednání. Na druhou stranu vnímám, že už nějakou dobu je Chronomag spíše prodejním serverem než diskusním fórem. Základní vlákna jako Chlubirna, recenze, a mnoho dalších sekci víceméně živoří. Vzhledem k tomu, že někteří členové tu obchodují opravdu hodně a dost možná “na kšeft”, jsem pro znovuzavedení placené prodejní sekce, možná změnu pravidel prodeje.
×
×
 • Create New...