Jump to content

Hodinkymartin

Member_50
 • Content Count

  136
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Hodinkymartin

 • Rank
  Učedník

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  ROLEX,OMEGA, LONGINES,JLC
 1. Kluci, díky moc za super hodnocení. Mam vždy velkou radost když je druhá strana spokojená. Ať nám to všem pěkně tiká.
 2. Jo tak to bylo míněno. Ne jako limitka třeba 2000kusů. Limitka bylo míněno, že dříve a ani po určitém období se nevyráběli.
 3. Tak díky všem za chválu . Jo a taky jsem se dozvěděl, že mají tyto 16610T větší indexy. Porovnal s klasickými černými a je to tak. A taky, že je to limitka. Teď už jsem klidný a vím, že jsem asi zvolil dobře.
 4. Ohol si chlupy na ruce a máš klid. Pokud ti tedy do té doby pásek chlupy nevrtahá. Hodinky pěkný tah taky. Neřeš to.
 5. Inzerát to opravdu není. Špatná formulace. Hodinky na prodej nejsou.
 6. Tiše závidím tomu kdo je vlastní. Je to neuvěřitelná věcička. Z hodinařiny TOP 1. SUPER!!
 7. Zdravím všechny milovníky nejen RLX. Chtěl bych představit své nově, nedávno pořízené Rolexky. Jsou ze serie Z, to znamená rok 2007. Stále nevím zda volba modelu byla úplně dobrá, nicméně v danou chvíli pro mě nejlepší. No asi jsem potřeboval rychle něco koupit nového na ruku a zlákal mě v celku pěkný stav. No uvidíme jestli si spolu sedneme a nebo jestli za čas půjdou z domu a zvolím raději něco né zeleného. Vše ukáže čas.
 8. Pěkný bicolory, ty čísla jsou náhodou dobrý. Dnes nový stojí balík co?
 9. Já bych šel do zeleno - černých . Bomba.
 10. Nemají chybu . Nejhezčí model. Super volba. Gratuluji.
 11. Tak to mi docela spadla brada. Dělám hodinky bezmála 20 let , ale takové Lemánky jsem v tomto stavu ještě neviděl. Nebudou na prodej?
 12. Luxus, paráda, preciznost , dobrá investice to je Rolex. Cena stále stoupá, tak že třeba za pár let když budeš chtít prodat dostaneš stejně co si koupil. Moc dobrá volba značky i modelu.
 13. Taky chci Autavie . Bohužel cena se vyšplhala hodně, hodně vysoko a stále roste. Pěkný páreček. A jaký budou do třetice ?
×
×
 • Create New...