Jump to content

Cukov

Member_50
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Cukov

 1. Je mi ctí využít svůj 50. příspěvek, tomuto hodnocení. Obchod proběhl naprosto hladce, příjemná domluva a ochota. Budu rád, když si to zase někdy zopakujeme. Díky Pavle.
 2. Perfektní obchod, příjemná a vstřícná domluva a přímo raketové dodání. Budu jen rád, když zase spolu něco provedem. Díky za obchod a všem ostatním členům doporučuji.
 3. Věcná, rychlá a příjemná domluva a následně i ochota. Hodinky vhodně zabalené a rychle poslané. Bude mi ctí si to zase někdy zopakovat Honzo. Díky
 4. Sice né od Františka(děkuji za nabídku), ale UFO a modré Kakume již pořešené. Pokud by měl někdo Kakume s champagne ciferníkem, tak ať klidně napíše.
 5. Koupím Seiko chronografy 6138, 6139...Helmet(Darth Vader), Hexagon, Panda, Ufo, Kakume, Jumbo atd., víceméně cokoliv co nemám v podpisu....i Monaco Tank....prostě všechny ty krásný hodinky z doby kdy měly ještě duši. Nabídky a návrhy prosím do SZ, děkuji.
 6. Cukov

  Vintage seiko

  Paráda, o tutěch službách jsem vůbec nevěděl...to se bude v budoucnu hodit...díky moc Chlapy.
 7. Cukov

  Vintage seiko

  V Japonsku nikoho nemám, ale díky za snahu a za tipy. Dokonce jsem objevil i něco na Ebay v Nizozemí, buď jsem kopal dostatečně hluboko a nebo se to objevilo až dnes...takže bude asi vyřešeno
 8. Cukov

  Vintage seiko

  Zdravím místní Seikology a Seikolegy...víc hlav, víc ví, takže si jdu pro radu či tipy, kde sehnat konkrétní korunku 50M01N nebo 50M01NS pro 7017-6040. Ebay jsem již prolezl celé a zatím bezúspěšně. Google my vyplivl přesně pár odkazů na nějaké stránky s rozsypaným čajem, ale tím skončil....a já taky. Samozřejmě pokud by někomu doma "překážela" tak se jí rád ujmu
 9. Jinak ještě zajímavá stránka s odkazy na všemožný prodejce vostok dílů atd. je: https://modstok.com/
 10. Hej bando, rychlej dotaz než jí objednám z meranomu....neválí se doma někomu luneta 01k3? Koupím nebo případně vyměním za 01k2. Snad tim nic neporušuji, jestli jo, tak prosím za odpuštění... https://meranom.com/en/amphibian-classic/spare-parts/bezels/vostok-watch-clean-bezel-01k3.html https://meranom.com/en/amphibian-classic/spare-parts/bezels/vostok-watch-clean-bezel-01k2.html
 11. Taky o brush modu uvažuji u těch svých křivých pilotek...čím konkrétně jste jej prováděl pane Igelite???
 12. Když tady dáváte skoro pořád takřka tovární hodinky, tak to tady zase drobet rozvířím další velmi výraznou(jak tu někdo říkal) modifikací...
 13. Koukni na https://one-second-closer.com/shop/category/vostok-boctok/ Pár stránek zpátky mám fotky Radio Room a Ponorkový s lunetama a vložkama do lunet odsaď.
 14. ÁÁááá....konečně dorazil poklad z Anglie. Ta vpravo, vlevo je standardní luneta z Meranomu. Teď jen vyřešit jak legálně dostat flašku becherovky do Anglie
 15. A jsem navždy ztracen...5x Vostok vs. 4x Seiko. A furt mám pocit, že mám těch Vostoků málo
 16. Jj...vidím to taky tak, tuty a ponorka vyšly do puntíku přesně jak jsem si představoval....ale z těch pilotních jsem taky ňákej rozpačitej....v hlavě vypadaly líp Leštěný 090 pouzdro s jednoduchou lunetou měli připomínat gondolu tryskového motoru, cifr a ručky jsou jasný a řemen měl odkazovat na anti-G obleky....ale prostě dohromady to ňák není ono. Ještě jsem přihodím pár domácích fotek těch "racingových"....mám z nich opravdu radost.
 17. Abych tady furt nenadával, tak jsem dám taky jednu aktuální chlupatou...myslím, že se hodinky docela povedly. Dnes jsou poprvé venku.
 18. Děkuji za rady, víceméně jsem přemýšlel o tom samém...jen jsem se nechtěl zbytečně vydat slepými uličkami.
 19. Já mám prostě na ty Vostoky smůlu....nejdřív mi přijdou jiný než jsem chtěl a teď po pomalu dvou měsících čekání na novej ciferník pro jinou stavbu po namontování zjistím, že je nakřivo!!! Vím, že by se daly ucvaknout nožičky a přilepit ho, ale nemám tucha čím... Někdo zkušenější poradí?
 20. Tak soudruzi ze soviet.marketu se k tomu postavili vcelku dobře. Komunikovali svižně po messengeru, chvilku jsme hledali řešení...padaly návrhy jako poslat hodinky zpět a až budou, tak mi pošlou správnej model, nebo poslat jen strojek s cifrem. Nechtěl jsem hodinky posílat, tak jsme se nakonec dohodli, že si je nechám(buď s nima něco vymyslím, nebo je prodám) a poslali mi slevový kupón ve výši poštovnýho na příští nákup. Snad tim nic neporuším, ale zatím nemůžu vkládat prodejní inzeráty, takže kdyby měl o ně někdo zájem, tak ať se mi ozve, určitě se dohodneme.
 21. Nejvíc mě štve, že mě prvotně zaujmul právě cifr a kolem něj jsem si v duchu postavil hodinky, nakoupil díly a...teď je mi to k prdu. Soviet.market prozatím teda zklamání Uvidíme jak se k tomu postaví, napsal jsem jim a zatím bez odpovědi.
 22. No vidíš to, toho jsem si v tom vzteku ani nevšiml. Myslíte, že i tak bude datumový věnec pod ním? Asi těžko, co?
 23. Neříkám, že je ošklivej, ale nehodí se ke zbytku, kterej už jsem k hodinkám nakoupil...klidně ho vyměním
 24. Nevalí se někomu doma cifr jako z tutoho odkazu??? https://soviet.market/catalog/amphibian_090/vostok_amphibian_090146.html?pid=122773 Objednal jsem si přesně tuty hodinky, bohužel mi přišly tuty https://soviet.market/catalog/amphibian_090/vostok_amphibian_090486.html?pid=123367 a k tomu co s nima plánuju udělat, ač je cifr naživo hezčí než na fotkách, tak se absolutně nehodí Jak jsem se těšil, až hodinky přijdou, tak jsem neskutečně zklamanej a nasranej!!!
 25. Včera jste mi minimálně na tuten víkend zachránili nervy, tak se dávám slíbený fota...jsem všechno možný, jen né fotograf, tak mě nekamenujte Radio Room cěkájí ještě na ňáký díly, tak ty zatim neukážu, i když se už začínají pěkně rýsovat...
×
×
 • Create New...