Přejít na obsah

runner200

Členové_50
  • Příspěvky

    175
  • Registrace

  • Přítomen

O uživateli runner200

  • Datum narození 12.3.1982

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Bratislava
  • Fanoušek značky
    Rolex, Omega

Návštěvy profilu

1 935 zobrazení profilu

runner200's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

80

Popularita

  1. Mne povedal predajca v Bratislave ze motor je uz vo vyrobe zabehnuty. Ale ze mam prvych 1 000 km jazdit pianko a potom uz mozem ist kludne bomby. Olej odporuca menit kazdych 10 000 km aj ked auto si to vypyta az za 25 000 km. Samozrejme viac ako 10 000 km som ani neplanoval to je pre mna strop na vymenu oleja. Na 750 konovej M3 menim kazdych 7 000 km. Inac kamarat na prehovoril nech mu predam bmw cabrio 440i ale zistil som ze jedno cabrio treba tak sa crta prave spyder do zbierky uz sa neviem dockat kedy bude doma. Potom posuniem foto a nejake dojmy
  2. Mam uplne novu carreru 4s 480 koni. Nechapem ako mozte jazdit za tak malo jedine ze jazdite na rezime normal len ten radi tak blbo ze na 8smicku ide kludne na 1 000 otackach a nechcem tymto trapit motor tak vzdy prepinam rezim rovno na sport ktory nepusti motor pod 2 000 otacok co je pre motor urcite lepsie. Alebo je ten motor proste este surovy a spotreba si casom sadne. Momentalne mam 2 700 km
  3. Porsche 911 4S mi zere tiez 12 -13 litrov.
  4. Bmw su brutalne motory ja mam momentalne v M3 Touring 750 koni a spotreba 12 - 13 litrov. To auto je dokonale
  5. Audi bez turbo diry? Neverim
  6. Dnes sme brali aj bratovi novu M3 a povedal mi predajca ze budte radi Vy aj Vas brat mate posledne poctive M3. Od jula sa uz budu vyrabat M3 ktore musia splnat euro normu 7 a ze tie auta budu utlmene ze do 3 000 otacok moc nepojdu. Tak sa tesim ze sme to stihli. V M3 uz mam momentalne 725 koni a to auto je proste uzasne a neskutocne rychle.
  7. Ano to je ona
  8. V piatok som zlozil zalohu a od buduceho tyzdna si plnim sen Porsche 911 Carrera 4S. Stale tomu nemozem uverit mam pocit ze sa mi to sniva. Skoda ze fotka nedokaze sprostredkovat tu krasu. Na zivo je to auto nadherne
  9. Ahoj mam ho 5 mesiacov a uz som najazdil 18 000 km. Auto je zatial uplne spolahlive. Zaklad je menit olej kazdych 10 000 km v mojom pripade kazdych 7 500 km kedze mam zvyseny vykon. Zaroven sa odblokovala maximalna rychlost netusim kolko teraz to auto ide ale hlboko nad 300. Auto mi robi obrovsku radost a tesim sa na kazdu jazdu. Popri nom mam este BMW 440i cabrio kde je vykon 502 koni a takisto aj toto auto milujem. Ta radost z jazdy je uzasna. Jedine co lutujem je ze som si skor nekupil taketo auta
  10. Volam ho Srsen. Dal som mu upravit vykon a teraz na 675 koni a 815 NM je to fenomenalne auto milujem ho
  11. VID-20260215-WA0000.mp4
  12. Riad sa emociami. Zivot je kratky a treba si ho uzit naplno
×
×
  • Vytvořit...