Přejít na obsah

Nick06

Členové_50
  • Příspěvky

    969
  • Registrace

  • Přítomen

Vše od uživatele Nick06

  1. Nevím jestli se to tady probiralo. Co si myslíte o výrobcích firmy Jančařik? Je tam poznat kvalita zpracování a materiálů? Sent from my SM-A528B using Tapatalk
  2. Včera jsem ho ochutnal a za mě dobrý. Koriandr a kvasnice. Sent from my SM-A528B using Tapatalk Sent from my SM-A528B using Tapatalk
  3. Výrazné Sent from my SM-A528B using Tapatalk
  4. Ledové ostří Valášek Sent from my SM-A528B using Tapatalk
  5. Ranní káva Sent from my SM-A528B using Tapatalk
  6. No joo ale ani ty kvalitní vlaky nejezdí všude, a jet 810 na koženkové pryčně rychlosti 20km/h nebude pro někoho dost hogofogo. Sent from my SM-A528B using Tapatalk
  7. To tě mohlo potěšit- i přes všechny nástrahy to funguje. Kdysi jsem " opravoval" malou přímou brusku ( dremelku) a nebyl jsem schopen dovnitř dostat všechno co tam bylo- doteď nechápu jak to ti číňánci udělali. Už je v křemíkovém nebi. Sent from my SM-A528B using Tapatalk
  8. Dnes relax Sent from my SM-A528B using Tapatalk
  9. No jo ale Bureš maká a stará se o blaho našich dětí a nás samotných. Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk
  10. Ještě nee, chce se mě spát. Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk
  11. Co si pamatuju já tak Jawa se většinou tlačí. Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk
  12. Do práce si nechává poslat balík s novými - přece. Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk
  13. Sem se skoro lekl jestli není u nás [emoji3] A mínus 10 let Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk
  14. Byl na kopci. Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk
  15. Zkusil jsem japonskou. Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk
  16. Vánoční válení. Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk
  17. Ten je nej dárek [emoji3] Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk
  18. [emoji1787] Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk
  19. To je základ naší civilizace Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk
  20. [emoji106] Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk
  21. Jestli to jsou reálné fotky tak hodně dobré tetování. Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk
  22. +1 Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk
  23. Neboj Andrejko to dožene a taky se bude zaklekavat. Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk
  24. I infrasaunu? Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk
  25. A jízdy kdo má např. Auto musí najezdit x km ať dá státu daň z PHM a aspoň 2x ročně do servisu ať mechanici mají co žrát., nože ve vitrinkach rozdat potrebným matkám samoživitelkám a hodinky které nenosíš......to má smysl. Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk
×
×
  • Vytvořit...