Přejít na obsah

Zlý Jabko

Členové_50
  • Příspěvky

    1 947
  • Registrace

  • Přítomen

Vše od uživatele Zlý Jabko

  1. Pojď mi, NVO, pojď mi hop!
  2. MSTR pod 100, Bratříčka asi trefí
  3. Přečetl jsem si Rape gang report od Ruperta Lowa a nechápu, jak půlka policajtů a Labouristů ještě furt nevisí.
  4. Našel jsem o něm jen jednu dvě maličký zmínky v soupisu solingenských mesršmídů, ani tu značku nemá v katalogu, takže tipuju vážně malá/vedlejší manufakturka. Příbuzný (bratr?) Franz Eduard se vyšvihl výš nebo pak spolu táhli větší fabriku na příbory a dělali první dýky pro SA. https://www.lakesidetrader.com/Education/Maker-Mark/F.-Ed.-Ohliger-Solingen/index.php
  5. Carl Theo Ohliger, nožíř, cca 1920-1950
  6. Utamur papatu, cum nobis Deus dederit pontificatum
  7. Normies vylejvaj aby koupili tu Muskovinu
  8. Koukám jak v US poslední rok šplhaj tahače a transport, Landstar, KNX atakdál, chystá se trumpeta něco masivně stavět bo co?
  9. Všichni 4, odešel Halliburton a Baker
  10. S NVO bude švanda https://www.patria.cz/zpravodajstvi/7006673/novo-nordisk-se-pripravuje-s-pilulkou-wegovy-na-globalni-ofenzivu-do-vybranych-zemi-vstoupi-jeste-letos.html
  11. Já vždycky coby plebejec čumim, že deset mega, sto mega nestačí, čtvrt miliardy nestačí; ta stopka se asi hledá blbě, když to projde napoprvý, napodesátý...
  12. Tak, po ex-date vysypat KB a nasypat do ČEZ, tak se na to muší
  13. Yep, Hunterbrook si to, zdá se, vytáhl z pr**** Doufám, že je to kousne v podobě pěkný žaloby. https://www.fio.cz/zpravodajstvi/zpravy-z-burzy/323994-skupina-csg-vydala-podrobnejsi-reakci-na-tvrzeni-ze-strany-hunterbrook-media
  14. Taky sázím na to, že doplní sklady po celý Evropě. Potrvá to 5-10 let, ale z té ztráty se vyhrabe až na Colt.
  15. Nazvu to pracovně "nekupuj nikdy IPO"
  16. VOOG (SP500) má splitíček, to pojede
  17. Lidi si konečně řekli, že politika je sice hezká věc, ale kšeft je kšeft a už se blblo moc dlouho. Jde se vydělávat.
  18. CSG si holt bude muset svoji cenu teprve zasloužit.
  19. Teď ještě kdyby byl nějaký fajn zdroj plynu poblíž
  20. Jako JEDI? Mě je to celý takový iffy... Edit: JEDI a podobný space etf
  21. Tak co koupit, Northrop, Thales, Lockheed...?
  22. Ale ale, Colt mi rozehnal chmury, pěkně hore hop!
×
×
  • Vytvořit...