Sluneční brýle jsou pro mě nekončící příběh - vždy si nějaké koupím a mám je dokud je nerozsednu v autě. Dneska zrovna jedny padly - raybany co jsem měl 3 roky a ted hledám nové. Má někdo další ještě zkušenosti s eshopem misteroptic.cz - poskytují slevu co tady někdo psal?